Wpis z mikrobloga

@Xenoth: ja nie neguję istnienia wirusa i tego, że ludzie, szczególnie że słabszym zdrowiem umarli od powikłań po nim

ale będę się śmiać z tak wyciętych masek, różnych głupot które wymyślili
Oplutych maseczek, 20 razy noszonych maseczek z których prędzej się można było jeszcze zarazić

I paskudne klamstwa, że szczepionka to jak tarcza, ani nie złapiesz sam ani już nie zarazisz nikogo. Przy pierwszej dawce takie bajki opowiadali
@naciski: ja bym rzaszil lepiej niz jakikolwiek polityk populista.

Nie oceniaj ludzi swoja miara. To ze ty nie ogarniaaz swiata i masz pomyslu to nie znaczy ze jestesmy tacy sami.


@NewBlueSky: Człowieku ja mam doktorat z biologii molekularnej. O czym ty do mnie mówisz, bo chyba nie o nauce. Gdybyś miał coś robić lepiej niż oni to byś się tym już zajmował
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nighthuntero w Polsce zmarło 120 tys ludzi na samą coronę ale wiadomo to spisek lekarzy żadnego wirusa nie ma xD

@Keiosss: ale nikt (no prawie nikt, ale tych nie liczę) nie twierdzi, że wirusa nie ma czy że ludzie na niego nie umarli. Kwestionowane i wyśmiewane są metody walki, które efekt zdrowotny miały mały, ale za to zdemolowały praworządność i prawa obywatelskie