Wpis z mikrobloga

@jamtojest2: wystarczy wrzucic gowno obrazek, postawic chochola i wykopki juz klaszcza uszami, ale co sie dziwic jak to miejsce jest najwiekszym zaglebieniem szurow i absolwentow wyzszej szkoly chlopskiego rozumu w polskim internecie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pesotto: pani w windzie mnie opieprzyła ze jeździ się winda pojedynczo bo covid. Zapytałem czy dezynfekuje windę jak wysiada. Zamknęła ryja
  • Odpowiedz
@pesotto: teraz nagle wszyscy zwolennicy szczepienia się co miesiąc dawką przypominająca odkryli, że coś tu jest nie tak. Czyli ciemnota naszego narodu potrzebuje około 2,5 roku, aby zrozumieć jak się im pierze mózgi
  • Odpowiedz
@pesotto: Koronawirus - Największa zarzutka w historii ludzkości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nophp: To że czegoś nie rozumiesz nie znaczy że to nie istnieje lub jest kłamstwem. Koronawirusy są znane co najmniej od lat 60 XX wieku i jeśli ktoś miał do czynienia z biologią nie był zaskoczony tą epidemią, a później pandemią
  • Odpowiedz
Jak ktoś nie miał kontaktu ze szpitalem i nie ma tam znajomych to #!$%@? później takie farmazony o słuszności traktowania ludzi jak śmieci pod pretekstem.
  • Odpowiedz
@naciski: No właśnie istnieje od wielu lat. Nowa odmiana i cyk zróbmy epidemię, czy pandemię i po 3 latach nadal nie mamy ani jakiś szczegółowych badań, ani #!$%@? porządnej szczepionki, czyli jak znów zachoruje masa osób to jesteśmy w dupie, bo #!$%@? po co. Lepiej siać panikę w mediach i #!$%@?ć durne ograniczenia co dały nam jak widać kryzys, który pociągnie się przez kilka ładnych lat z nami.
  • Odpowiedz
@dlolb no nie wiem czy nikt tego nie kwestionuje, już część komentujących mi wyleciała z jakimiś spiskami lekarzy i rządu i tekstami o wirusie który jest mniej groźny niż grypa. Co do nieskutecznych metod walki z wirusem, owszem były nieodpowiednie (powiedział bym że większość była nieodpowiednia). Tylko, że patrzymy na to ze współczesnej perspektywy bogatsi o doświadczenie i wiedzę. W momencie wybuchu pandemii tej wiedzy i doświadczenia nie mieliśmy + świat ogarnęła
  • Odpowiedz
  • 2
120k ludzi zmarlo z pozytywnym wynikiem testu. testu ktory pokazuje randomowe wyniki.

Schemat byl prosty - przyjezdzal np chlop z zawalem przy ktorym wiadomo ze oddech lapie sie jak karp. No ale w szpitalu wiado test na covid, wychodzil pozytywny wiec na covidowy. Facet umieral. Cyk zmarl na Covid. Ludzi zabijaly procedury a nie wirus mniej grozzny niz grypa

@borjaki XD

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Keiosss: nie na covid tylko z covid. Nie powielaj bzdur. To tak jak z tymi dziećmi gdzie w Polsce do lat 11 umarło z 19 z czego 90% z nich miało raka. Ale w statystykach umarło na covid xD
  • Odpowiedz
@innv: No tez mnie to bawi ze tylu ludzi lyknela ta epidemie strachu. Schemat znany ze sprzedazy drogich garnkow ociemnialym dziadka odniosl sukces na polowie spokeczenstwa, stad teraz ciezko przyznac sie do bledu i tego ze dalo sie tak zrobic w konia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dlolb no nie wiem czy nikt tego nie kwestionuje, już część komentujących mi wyleciała z jakimiś spiskami lekarzy i rządu i tekstami o wirusie który jest mniej groźny niż grypa. Co do nieskutecznych metod walki z wirusem, owszem były nieodpowiednie (powiedział bym że większość była nieodpowiednia). Tylko, że patrzymy na to ze współczesnej perspektywy bogatsi o doświadczenie i wiedzę. W momencie wybuchu pandemii tej wiedzy i doświadczenia nie mieliśmy + świat ogarnęła
  • Odpowiedz
@niko444: @Krupier: @jamtojest2: @deziom: @borjaki: @pesotto

Przypominam tylko, że przez ostatnie około półtora roku byliśmy straszeni jak bardzo niebezpiecznym i śmiertelnym zagrożeniem są niezaszczepieni (mowa tylko o szczepionce na Covid), jak zabijają ludzi wokół, są nieodpowiedzialni oraz są to szury i wariaci, a potem RZĄD PRZYJĄŁ DO POLSKI KILKA MILIONÓW NIEZASZCZEPIONYCH UKRAIŃCÓW A TEMAT CAŁKOWICIE PRZYCICHŁ. Takich odwrotności w trakcie pandemii było mnóstwo.

Nie jestem onucą jak
  • Odpowiedz
@borjaki masz jakieś badania ja temat 120k losowych testów na nieboszczykach w Polsce? Czy po prostu pierodlisz głupoty?


@innv: Ja nie prowadze badan, natomiast Ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Nawet na stronie WHO mozesz poczytac o tym ze testy pcr daja wynik falszywie pozytywny.Dyskusja z Toba nie ma sensu poniewaz nie wnoszac nic do dyskusji rzucasz tylko przeklenstwami. Nie ten poziom bysmy mogli prowadzic rozmowe. Przeanalizuj troche tak zwanego “raw
  • Odpowiedz
Przypominam tylko, że przez ostatnie około półtora roku byliśmy straszeni jak bardzo niebezpiecznym i śmiertelnym zagrożeniem są niezaszczepieni (mowa tylko o szczepionce na Covid)


@Ledlea: pod koniec 2021 roku pojawił się omicron.

Szcczyt hospitalizacji nastąpił w połowie lutego.
Szczyt zgonów nastąpił w styczniu ale w lutym przez chwilę był wzrost.
  • Odpowiedz