Wpis z mikrobloga

@pav40: to masz zajebisty czas jak biegasz 4min/km xD dla przeciętnego biegacza wynik 5min na 10km to już jest bardzo dobre tempo


@re_plenish: Bez przesady, 5 min/km to naturalne tempo dla biegacza który już nie jest początkujący i stara się choć trochę. Podane przez OPa 8 min/km to już żółwie tempo, zakładam że 5 min/10 km o którym piszesz to literówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A
  • Odpowiedz
xD reszta aktywnie biegających mężczyzn ma nadwagę i nie biega 3-4 godzin tygodniowo?


@Joncrow: nie biega tak jak powinno. Nie ma absolutnie żadnych przeciwskazań, żeby każdy zdrowy mężczyzna nie mógł biegać 10 km sub40. Jeżeli zdrowy przeciętny mężczyzna jest w stanie przebiec 1km poniżej 4 minut, to znaczy, że nie ma żadnych ograniczeń psycho-fizycznych, żeby w dłuższym czy krótszym okresie nie mógł przebiec 10km poniżej 40 minut.

Ja z poziomu 10km
  • Odpowiedz
@Wormditt: i czemu to dowodzi? jaki ogół społeczeństwa to ludzie startujący w zawodach amatorskich? Sam mam życiówke ok 37 min, wiec wiem kto tyle nabiega. Ja pisałem ogółem a Ty wyskakujesz z zawodami.
  • Odpowiedz
  • 0
@pav40 rekord świata na 10 km to jakieś 30 minut i to najlepsi biegają w takim tempie, średnia 4 min na km to jest już konkretny wynik
  • Odpowiedz
@Pyoter: Bieganie to najnudniejszy sport na swiecie. Trzeba miec nie po kolei w glowie, zeby to robic. Wystarczy popatrzec na Gonciarza co sie z chlopem stalo gdy zaczal biegac maratony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranger: gdzieś mi się obiło o uszy, że jogging / trucht ma tempo, które pozwala na swobodną rozmowę bez problemów z oddechem - czyli dla każdego człowieka różnie
  • Odpowiedz