Wpis z mikrobloga

Kuszące. Zamiast poświęcić 70 minut dziennie na dojazdy wygodnym autem będę poświęcać 160 minut w tłoku stojąc ściśnięty między menelem a starą babą, do tego czekać na te całe autobusy prawdopodobnie na wietrze lub deszczu. Plecak oczywiście cały czas podróży w ręku, bo na plecach bym przeszkadzał. Jeśli półtorej godziny mojego czasu mam zamienić na 12zł to chyba zostanę dalej tym złym puszkarzem xD
#warszawa #ztmwarszawa
Felonious_Gru - Kuszące. Zamiast poświęcić 70 minut dziennie na dojazdy wygodnym aute...

źródło: comment_1663822200EqtDg3BkXjPzTynWv43h46.jpg

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Ciekawe ile ZTM wydał kasy na tę całą szopkę (strona, kampania reklamowa/promocyjna).
Mam tylko nadzieję, że nie za dużo, bo raczej mało kogo takie coś przekona do porzucenia samochodu.
  • Odpowiedz
@5mek: gdybym jeździł do pracy autobusem to i tak bym musial robić przegląd auta. A liczyłeś zwiekszone zużycie butów przy jezdzie autobusem? Zniszczone słuchawki, zużytą baterię w telefonie i powerbanku?
  • Odpowiedz
gdybym jeździł do pracy autobusem to i tak bym musial robić przegląd auta.


@Felonious_Gru: w transporcie miejskim o to chodzi, ze jak dobrze dziala to tego auta wcale nie potrzeba. A nawet jak go masz i malo jezdzisz to mniejsze koszty eksploatacyjne. Liczenie tylko kosztow paliwa jest jak mierzenie dlugosci penisa razem z kregoslupem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kaaban: Od tygodnia jeżdżę zbiorkomem w Warszawie bo była je***a zmiana warunków na abonament mieszkańca (skądinąd dyskryminującą nowych mieszkańców). To jest tragedia. Autem dojeżdżałem w 10 min. Aktualnie muszę na to marnować 30 min. Autobus jedzie niby tylko 20, ale przystanek 200 metrów od domu + kilka razy odjechał już przed czasem. Do tego zbiórkom jest drogi. Ten kalkulator ZTM mi wyliczył koszt dojazdu 1 pln (blisko + gaz + spokojna
  • Odpowiedz
Z czym masz dokładnie problem?


@kaaban: ty masz problem, że mi wygodniej autem xD

@Felonious_Gru: tak, mam z tym problem

Ale dalej nie odpowiedziałeś na pytanie: co dokładnie ci przeszkadza, że autobus nie jedzie spod twoich drzwi?
  • Odpowiedz
@El_Trufel: Dyskryminacja to by była jakby nowi mieszkańcy płacili tak samo mało jak starzy, bez wpłacenia do wspólnej kasy czegokolwiek. To by była dyskryminacja starych mieszkańców
  • Odpowiedz