Wpis z mikrobloga

@pablosik: dla mnie największy problem to robienie wszystkich rowerów dla starych dziadów. Chcesz kupić pancerną rakietę? Nie ma, chyba, że do dh, reszta oferty to szajs do podjazdów zachwalany później przez ludzi którzy na 2m gap patrzą się z przerażeniem jak ruskie na himarsa.
  • Odpowiedz
@pablosik: dla mnie największy problem to robienie wszystkich rowerów dla starych dziadów. Chcesz kupić pancerną rakietę? Nie ma, chyba, że do dh, reszta oferty to szajs do podjazdów zachwalany później przez ludzi którzy na 2m gap patrzą się z przerażeniem jak ruskie na himarsa.


@ReeceWithouterpoon: Widywałem ludzi na Antidote w topowej specyfikacji, którzy nawet bunny hopa nie umieli ale w sumie to co mnie tam. Ważne ze ludzi stać na
  • Odpowiedz
@pablosik: mnie też to nie obchodzi, robią rowery tylko po to, żeby były drogie i łądne a prowadzą się jak gówno to ja zwyczajnie będę robił co innego, są setki sportów. Obecnie przestawiłem się na szermierkę i wychodzi na to, że zbroja płytowa jest tańsza od roweru xD
  • Odpowiedz
@pablosik: mnie też to nie obchodzi, robią rowery tylko po to, żeby były drogie i łądne a prowadzą się jak gówno to ja zwyczajnie będę robił co innego, są setki sportów. Obecnie przestawiłem się na szermierkę i wychodzi na to, że zbroja płytowa jest tańsza od roweru xD


@ReeceWithouterpoon: Chłopie ja się nie dziwię ze ci drogo wychodzi skoro skaczesz z NSa na Canyona, potem rolki, szermierka i bóg wie
  • Odpowiedz
@pablosik: ns nerd mi się złamał i dostałem zwrot hajsu, potem canyon torque okazał się mocno średni a sama firma mnie #!$%@?ła, ja nie mam hajsu ani czasu ani możliwości, żeby jeździć po każdym centrum testowym, żeby znaleźć rower który nie jest robiony dla janusza z nadmiarem pieniędzy. Ja tylko średnią krajową wyciągam i mnie nie stać, żeby być jak zawodnicy których rowery jedyne co mają wspólnego z normalnymi to rama
  • Odpowiedz
@Izanagi013: > no nawet jak gwarancja super, w tej cenie kupisz nowy rower innej firmy, zamiast naprawiać.

I jak nie chcesz by rama pękała, to kup jednak trochę bardziej wytrzymałą xd

Prawie żaden rowerzysta nie potrzebuje ultra lekkiego roweru kosztem jego wytrzymałości.

Zresztą, jak rower w cenie nowego auta z salonu się psuje, to chyba coś nie tak?


co Ty za śmieci #!$%@? to głowa mała.
Co to za rada, żeby
  • Odpowiedz
@smokingcat: taka marka dla ludzi co nie maja kompletnie rozeznania, kupisz ibisa/sc/ns za mniejsza kase gdzie producenci nie zgapiaja od konkurencji (patrz nomadized xD), do tego dystrybucja zudowana na fame - kupujesz topke za 50-60% ceny bo reszta to marza, co jestem na szkoleniach to na specach/trekach smigaja stare dziady co to wchodza do sklepu i prosza o najdrozsz bo to najlepsze.
  • Odpowiedz
@GrubyKociol: Spokojnie seba rowerofilu. Jak rama jest zbyt lekka, to jest mniej wytrzymała, proste. A połowa grubasów co jeździ na tych leciutkich rowerkach mogła być schudnąć, zamiast liczyć każdy gram na obręczach za 10k.
Ramy pękają, bo dla zmniejszonej wagi ich maksymalne obciążenie jest minimalne. A większość tego nie potrzebuje.
A najgorsi są pedalarze, co nawet na dzwonku oszczędzaja, a potem się #!$%@?ą bo hamulce też zostawili w domu. Ma specialized
  • Odpowiedz
@wrukwiony: Mam 2 spece i nie narzekam. Jestem starym dziadem może to dla tego ;) rozeznanie rzeczywiście mam średnie ale z doświadczeń ze Specem pozostanę przy marce na dłużej. Serwis top. Jakosc wykonania tez top. Wszystkie firmy które wymieniłeś w pierwszym zdaniu są cenowo podobne do speca. Ibis chyba ostatnio droższy. NS nie jest raczej w tej klasie ale to moje osobiste zdanie (mimo to bardzo lubię te markę:)
  • Odpowiedz