Wpis z mikrobloga

W życiu realnym też poznajesz takich zwyroli tylko o tym nie wiesz.


@cagogsg: wiesz wiesz - zjeb nie wytrzyma 5min bez jakiejś #!$%@? uwagi albo #!$%@? zachowania. Oni się sami demaskują i wystarczy kilka zdań zamienionych z typem żeby wiedzieć doskonale z kim masz do czynienia
@lesshope: w realu poznajesz ludzi +/- losowo, spotykasz się z osobami które akurat przyjdą na tę samą imprezę, albo są w tej samej klasie na uczelni, w tej samej pracy.

Na wykopie odzywasz się do tych ludzi, do których chcesz się odezwać, wybierasz sobie kontakty ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lesshope: wydaje mi się, że jednak są też tutaj normalne osoby - wykop jest na tyle popularny, że można tu znaleźć cały przekrój społeczeństwa. Dlatego warto mieć jakiś mechanizm selekcji.
@lesshope nooo sprane mozgi na wykopie, zapraszam do dyskusji xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) podaj jakieś przykłady, argumenty czy coś, o czym tu dyskutować jak nie wiadomo o co Tobie chodzi
@lesshope: wydaje mi się, że jednak są też tutaj normalne osoby - wykop jest na tyle popularny, że można tu znaleźć cały przekrój społeczeństwa. Dlatego warto mieć jakiś mechanizm selekcji.


@Blomex czy chce selekcjonować czy nie szambo wylewa się z wielu stron.
wiesz wiesz - zjeb nie wytrzyma 5min bez jakiejś #!$%@? uwagi albo #!$%@? zachowania. Oni się sami demaskują


@powaznyczlowiek: oczywiście, że tak. To jest jeden z podstawowych psychologicznych błędów poznawczych. Człowiek ma mylne wrażenie, że potrafi się maskować i świetnie grać w grę autokreacji jaką sobie wyobraził, tymczasem popełnia szereg zachowań, gestów, słów, które odkrywają kim jest naprawdę, jaki ma temperament.
@tomtom666: niekoniecznie, nie masz pojęcia ilu potrafi atakować nawet jeśli nie chciałam jakiejkolwiek interakcji z danym toksykiem
Oduczyłam się tu chwalić czymkolwiek albo wygłaszać swoje zdanie.
mówię jako kobieta bo jako kobieta mam częstszą "przyjemność" rozmowy z facetami.


@lesshope: kiedyś jeden psycholog powiedział że około 70% różowych i 80% niebieskich nie nadaje się całkowicie do tworzenia jakichkolwiek relacji.
Jeśli nawet przesadził i podzielimy te procenty na dwa to wciąż wychodzi na to że połowa populacji ma ze sobą na tyle poważne problemy że odpada w przedbiegach.