Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dawid_007_04: Robiłem w optegrze 7 lat temu. Do dziś wzrok na zero. Przez pierwsze dwa tygodnie miałem tylko problem z uczuciem ziarna pod powieką, ale zmienili mi wtedy krople na żel i przeszło, w krótkim czasie.

Chodziłem potem przez 3 lata na kontrole gwarancyjne, ale ze wszystko było ok to sobie już potem je odpuściłem.

Kiedyś można było wyrwać tańszy zabieg przez Groupona, ale nie sądzę, żeby obecnie ktokolwiek się tam
@Tytanowy_Lucjan: kurde, u mnie tez -3,5 i - 4 na drugim. Wczesniej to nie byla jakas superpriorytetowa sprawa, bo nie zarabialem jakos szczegolnie bajecznie, ale 10k to w sumie nieduzo za komfort posiadania dobrego wzroku, ktory daja mi jedynie okulary. Bez nich nie wsiade do auta. Raz kolesia wiozlem bez okularow z Polic na Ludowa tam do jakiejs przychodni okulistycznej, bo mu opilek wpadl, to lepilem sie do siedzenia ze stresu,
@dawid_007_04: robiłem w optegrze ale nie polecam. Minęły dwa lata zanim uwolniłem się od kropli do oczu, a robiłem najlepsza/najdroższa opcje. Do tego teraz nie ma jak pójść na kontrole nie czując się jak śmieć bo debile nadal świrują z maseczkami.
@dawid_007_04: nie, wszystko ok. Nie miałem nigdy suchości oka. Miałem moc wrócić do codziennych spraw następnego dnia... Narzekałem im ze nie tak to miało wyglądać i nie mogłem normalnie pracować to się wykręcali ze każdy reaguje inaczej itp. Oczywiście pozew nie miał sensu bo w umowie maja odpowiednie klauzule.