Wpis z mikrobloga

Ktoś spotkał takie dziewczny na tym #tinder #infj ?

ich wymogi co do kontaktu z ang: https://itistrish.com/2016/04/18/online-dating-as-an-infj-aka-tinder-update/

w tłumaczeniu:

Myślę, że to nie jestem zbyt wybredna.( ͡ ͜ʖ ͡) Ale jestem wybredna… jeśli chodzi o zaufanie do ludzi. Jako i(N)tuitive typem, polegam na intuicji, aby powiedzieć mi, czy mogę komuś zaufać, a trzy zdjęcia i dziwna jednozdaniowa biografia nie wystarczą, aby przekonać moje przeczucie, że powinienem dać facetowi szansa. Ponieważ Tinder i Bumble działają w ramach tego obrazu/krótkiego paradygmatu bio, prawie nie ma szans na znalezienie kogoś w tych aplikacjach.

Więc dokąd mam się udać?

Nie wiem! Może OK Kupidyn? Ugh, nie, nie chcę. Mimo że ta strona oferuje o wiele więcej informacji, na których możesz osądzić osobę, przeczytałem kiedyś artykuł o wszystkich dziwactwach na tej stronie i… sprawiło, że jej nie ufałem. Więc wracam do prawdziwych ludzi w prawdziwym świecie. I historycznie to nie działało dla mnie dobrze.

#zwiazki #badoo #blackpill #logikarozowychpaskow
nutka-instrumentalnews - Ktoś spotkał takie dziewczny na tym #tinder #infj ? 

ich ...

źródło: comment_1664118962g9B5EHfStTxpyUcfciKBjc.jpg

Pobierz
  • 11
ale czy są? tinder ma lokalizację nie ominiesz szukałem z weekend.. u Was są?

niestety jak zwiększam lokalizację to idzie do dużych miast daleko i to jest bez sensu


@nutka-instrumentalnews: wystarczy lekko zmodyfikować telefon (wejść w ustawienia programistyczne, wybrać odpowiednią opcję) i zainstalować Fejk GPS

W taki sposób stalkuje wykopków z odległych miejsc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheGreenBastard: ok,

to gps nie przejdzie bo mam takie położenie że nie da się wybrać takiej lokalizacji aby nie zahaczać o metropolie

to jakbyś miał między np. Warszawa - Łódz albo Gdynia -Gdańsk nie ustawisz tego a jakby się udało to trzeba by było z 10 razy zmieniac prędzej odsieje sam

** ALE jak szukać np. po ulubionych rzeczach czy np. jest introwertyczka? np. jak szukac czy jest "brunetka" ? etc?