Wpis z mikrobloga

to jest nieprawda, pas rozbiegowy jest zawsze poprzedzony znakiem "ustap pierwszenstwa", co za tym idzie, niebieski przy kolizji bedzie winny w kazdym przypadku, poniewaz ma ustapic wszystkim znajdujacym sie na drodze z pierwszenstwem


@brola71: nie masz racji, nie wiem kto cię tego nauczył, ale nie powielaj tych bzdur.
  • Odpowiedz
Nie no, ta żółta linia to już dla mnie coś zupełnie abstrakcyjnego, nie wyobrażam sobie nawet, że ktoś mógłby w ten sposób jechać. No chyba, że dołączyły do tego jakiś trzeci, żółty samochód, który w tym momencie chciałby wyprzedzać tego zielonego. ¯_(ツ)_/¯


@Glikol_Propylenowy: zdarzają się takie sytuacje szczególnie jak jakiś dzban jedzie lewym i stwierdzi, że zaraz ma zjazd i chce szybko zmienić na prawy.

To co tu wypisują wykopki, że
  • Odpowiedz
@albert107: Jak szukasz partnera to spróbuj na gayportalu, a nie na drodze kolego. Mam łamać przepisy, albo robić jakieś ryzykowne manewry zjazdu na pas A, bo nie możesz poczekać 3 sekundy żeby wjechać prawidłowo? Może w ogóle powinienem #!$%@? po hamulcach, żeby jasne pan z niebieskiego wjechał sobie, mimo, że żadnego pierwszeństwa nie ma?
I mam tak robić co zjazd jak rozumiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chorzy
  • Odpowiedz
#!$%@? ciężarówka gdzie tylko moge bo to jest najbardziej terorystyczny manewr na drodze o 5 rano helga jadaca do arbaitu jest w stanie #!$%@? wszystko , uwiezcie mi, wszystko?!


@filigranowylolek: mam gdzieś gdzie jeździsz. Używaj poprawnie interpunkcji aby dało się zrozumieć wypowiedź XD
  • Odpowiedz
Acha i rysunek jest błędny, bo linia przerywana na bank nie zaczyna się tak wcześnie, tylko wcześniej musi być linia ciągła

@Glikol_Propylenowy: no elo, zawsze zastanawiałem się kim na drodze są tacy ludzie jak Ty xD
Btw. widzę, że zarówno na wykopie, jak i na drodze, byle komuś było gorzej. #!$%@? się dla zasady, wiesz dobrze o co chodzi w pytaniu.

@SzubiDubiDu: niby proste pytanie, a jak widać i tak
  • Odpowiedz
tacy zazwyczaj nie patrzą na Ciebie, tylko hop przed maskę. xD


@Kolarzino: wiem. I przyzwyczaiło ich do tego właśnie takie ułatwianie im wjazdu. Mam więc z tym poniekąd problem bo z jednej strony chcę ułatwiać, a z drugiej mam wrażenie, że im częściej to robię tym bardziej kierowcy są pewni, że mogą od razu zjechać bo "powinni mnie wpuścić".
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: Rozumiesz mośku, że niebieski może mieć już 80-100kmh i nie chcesz mu umożliwić wjazdu, bo wykonasz niebiezpieczny manewr zmiany pasa (XD), ale zatrzymanie się niebieskiego na wyjazdowym już wg Ciebie niebiezpieczne nie jest.

Oczywiście mówimy o sytuacjach, gdzie zmiana pasa jest możliwa, a nie w każdej #!$%@? sytuacji XD
  • Odpowiedz