Wpis z mikrobloga

wynika to z definicji znaku, tyle w temacie


@brola71: wynika to z tego, że nie wiesz co mówisz i ktoś cię źle nauczył. Znak ustąp pierwszeństwa obowiązuje tylko na skrzyżowaniu, a nie na całym pasie. Jak już wjedziesz na ten pas to obowiązują zwykłe zasady zmiany pasa.

Nie powielaj proszę tych bzdur, serio.
@SzubiDubiDu: Zapomniałeś dodać / uwzględnić na rysunku, ze pas rozbiegowy ma 800 m długości, na jego początku jest linia ciągła, na łączniku ograniczenie 50, na trasie głównej 140 i debil w niebieskim uczestniczy w konkursie pt. „kto zjedzie na pas autostradowy z jak najmniejsza szybkością i jak najbliżej linii ciągłej, bo prawy pas to lawa, a rozbiegowy lawa i miny ppanc”, w efekcie czego próbuje włączyć się z szybkością 40 km/h,
@Nera7 raczej większość ludzi nie potrafi korzystać z autostrad. Przy węzłach powinno się jechać max 100km/h niezależnie od zajmowanego pasa aby umożliwić włączenie się innym do ruchu. Wtedy zachowana jest płynność autostrady. Ale nie w Polsce. Wielmoże muszą #!$%@?ć lewym-> z prawego nie ma gdzie zjechac-> na rozbiegowce auta się zatrzymują a potem od zera włączają się do ruchu powodując większe zagrożenie dla otoczenia, a w ekstremalnych sytuacjach tworzy się jeszcze korek
@SzubiDubiDu: jak lewy pusty, robię miejsce, jak nie mam jak zająć lewego, jadę ze stałą prędkością - do decyzji włączającego się do ruchu zostawiam, czy "wyrobi" przede mnie czy schowa się za mnie - on wie, ile ma mocy, czy starczy mu jej do rozbujania się, czy musi odpuścić.

Nienawidzę natomiast, kiedy:
- włączający nie rozpędza się na pasie rozbiegowym do tych ~90 km/h tylko wbija na prawy pas z prędkością
czasami są barany na drodze. Jakiś czas temu:


@bambus94: tutaj największym baranem było to białe auto zapierydalające bez ujęcia w tych okolicznościach,
kurna, jak można być takim debilem to nie wiem, sam #zawsze200 ale te trzy szare komórki co się obijają między uszami nakazują zwalniać przy węzłach gdy widać wjeżdżające na autostradę auta, nie mówiąc już o tirze
@SzubiDubiDu: Co mam robić? Jadę sobie dalej swoim pasem ¯_(ツ)_/¯ Chłop ma się dostosować, skoro zmienia pas ruchu. Acha i rysunek jest błędny, bo linia przerywana na bank nie zaczyna się tak wcześnie, tylko wcześniej musi być linia ciągła.


@Glikol_Propylenowy widać, że jesteś prostym człowiekiem, który wychodzi z założenia "nie myślę, bo głowę mam, żeby niom jeść" i jeszcze #!$%@?, musisz mieć smutne życie.