Wpis z mikrobloga

Zrobiłem takie proste wykresy, które pokazują największe problemy na rynku matrymonialnym, czyli
-kobiet jest mniej niż mężczyzn;
-żeby facet był "powyżej średniej" musi spełniać dużo większe wymagania, niż kobieta;

W kom. omówienie hipergami na podstawie tego wykresu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #madki #zwiazki #tinder #przegryw #depresja #redpill
wqeqwfsafasdfasd - Zrobiłem takie proste wykresy, które pokazują największe problemy ...

źródło: comment_1664641168dtErzFCbwReUCP2oJHI9hM.jpg

Pobierz
  • 18
Przy wybieraniu partnera:
-kobiety celują w facetów lepszych od siebie i ewentualnie równych;
-jak kobieta "poniżej średniej" jest z facetem "poniżej średniej" to niemal zawsze on wygląda lepiej;
-nikt nie chce facetów z dolnego pułapu;

Pomijam przypadki "facet 10/10 z laską 5-7/10" bo to najczęściej ONSy bez żadnej chęci budowania relacji - w drugą stronę oczywiście odwrotnie, jak kobieta z wyższej półki zainteresuje się facetem gorszym od siebie, to ten będzie mógł
wqeqwfsafasdfasd - Przy wybieraniu partnera:
-kobiety celują w facetów lepszych od s...

źródło: comment_1664641820fxwAWsBgIXztvJNR8dgvjF.jpg

Pobierz
@tylkoponsfw:

Dane GUS liczba kobiet i mężczyzn z uwzględnieniem, że:
-nie każda kobieta chce być w związku albo jakiejkolwiek relacji
-o kobiety w wieku 16-35 rywalizują faceci 14-80 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-kobiety homoseksualne

Ogólnie gdyby do Polski sprowadzić 500k kobiet w wieku 18-35 i "równomiernie" osiedlić je po całym kraju to problem znacznie by spadł (na pewno by nie zniknął).
@jakotakobywa: Nie wiem, poszukaj sobie w Gusie :P

Albo nawet spójrz na piramidę wieku i płci i odejmij 22 lata

Ogólnie po wejściu do UE się dużo zmieniło bo facet często jechał i wracał a kobieta jak wracała to z mężem ew znajdowała sobie chłopa za Odrą. No i też więcej kobiet ucieka do TOP 5 MIAST W POLSCE a faceci gniją na wsiach i w miasteczkach bo w dużym mieście