Wpis z mikrobloga

To ma w ogóle sens? W sensie opis jakby pisany przez jakiegoś randoma. Co to niby jest i dlaczego nie napisali więcej oprócz "OPRACOWALISMY NOWY WSPANIALY SRODEK". Brzmi naiwnie, nie tykalbym
@lukiboss @IVE347 Właśnie zależy mi żeby poprostu ten teść był w granicach 800-1000 a nie 3-4x norma - iniekcja wiadomo nawet jak puścimy mało soku, teść wywali wysoko w górę( po strzale) tabsami zdaje mi się, że łatwiej to kontrolować?
@TenOdMirabelek ale po co zatrzymywać własną produkcję dla podniesienia testa do takiego poziomu, zmiany będą praktycznie niezauważalne do tego jak byś nic nie brał. Poziom mozesz kontrolować jeśli będziesz się badał, ale to samo tyczy się injekcii. No i przy tabsach połtrwanie też jest z dupy więc jeszcze wchodzą wahania stężenia i w tym celu też wypadało by się badać. Czyli w skrócie szkoda zachodu
@IVE347 ok dzięki za obszerna wiadomość.
Moja własna produkcja testosteronu jest poniżej 350, czułem się fatalnie od pewnego czasu stosuje fajne tabsy które mają za zadanie zmusić orgaznim do produkcji teścia - w 2tyg jestem innym człowiekiem , wróciłem do żywych :) dlatego próbuje czegoś "na dłużej" - a całe życie na igle lecieć to też taki średni pomysł :) ale dzięki przemyśle.