Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 43
850 689 + 105 + 72 = 850 866

Jakimś cudem odkryłem dzisiaj dwie rzeczy:
1. Kwadrat kuj-pom nie urus, a zmalau (°°
2. Nie dodałem moich dwóch ostatnich tras.

A więc jakieś dwa tygodnie temu z racji konieczności załatwienia pewnych spraw pojechałem pod Inowrocław. Z racji ograniczonego czasu nie było czasu robić zbytnio zdjęć oprócz tego poniżej z Piecek, ale za te 72 km to był najdłuższy dotychczas dystans na Stravie.

Ta trasa nie nacieszyła się jednak zbyt długo tym tytułem, gdyż następnego dnia musiałem wrócić, a uznałem, że powrót tą samą trasą (przez Nową Wieś Wielką, Emilianowo i piaszczysty las pomiędzy, gdzie przejechać się nie da) jest bezsensowny i uderzyłem na północ do Torunia. Potem uznałem, że po co jechać wzdłuż Wisły i skierowałem się w stronę Unisławia, gdzie tuż obok, w Raciniewie zatrzymałem się w Mekce rowerowej na rampie Pana Pawła. Zupełnie przypadkiem miałem przy sobie miarę ( ͡º ͜ʖ͡º) i sprawdziłem, czy faktycznie jest tam 1,50m. Nie było, dowód poniżej. Potem pokierowałem się już na południe do Fordonu i do domu zaliczając tym samym pierwsze #100km

#rowerowyrownik #ruszbydgoszcz #rower

Skrypt | Statystyki
AndrzejDudaKrolemJest - 850 689 + 105 + 72 = 850 866

Jakimś cudem odkryłem dzisiaj...

źródło: comment_1664797623eQPk7L7qF3R1sUI5YOl1EP.jpg

Pobierz
  • 9
Kwadrat kuj-pom nie urus, a zmalau


@AndrzejDudaKrolemJest: pojawili się nowi Pomorzanie i pozalepiali pomorskie dziury, więc nas wchłonęli. Zauważ że na zachodzie mamy parę rządków bez dziur, ale nie wchodzi to w nasz kwadrat, bo północ jest teraz pomorska, przez co jesteśmy bardziej prostokątem a nie kwadratem ;) Jedyne co możemy zrobić na ten moment, to albo dojechać na zachodzie do tej samej szerokości co kwadrat pomorski, albo robić ekspansję na