Wpis z mikrobloga

Ale nie ma komu kibicować nawet, więc nuda :(


@majk_emigrant: Jak to nie standardowo wszystkim które jadą na Canyonach ¯\_(ツ)_/¯

W sumie nawet nie wiem kto jest faworytką? Jest żeński odpowiednik norweskiego pociągu?
Lucy kończy. 3.8km pływania w 50:57.

@Mass: Ogólnie to tam taką terminatorką jest Daniela Ryf.
Ale o Danieli jej własne dziecko powiedziało "This is my mum, she used to be good at triathlon".
No ale wzięła się po tym, zaorała St. George i teraz przyszła po kolejny tytuł których ma już 5 czy 6 ( i tyle samo na połówce w mistrzostwach).
Ryf jest taką terminatorką, że boją się jej faceci
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Ja normalnie bym tez był team gruby ale nie mogę zdzierżyć tej pokraki na której jedzie rower :(

A co się dzieję z Samem Longiem? Jeszcze sprzed roku pamiętam że odsadzał Lionela, ostatnio chyba jakoś przygasł? Czy to tylko moje subiektywne odczucia?
Ja normalnie bym tez był team gruby ale nie mogę zdzierżyć tej pokraki na której jedzie rower :(


@Mass: No co, jak ktoś dla funu robi na składaku triathlon czy na damce to spoko, ale jak gruby robi na damce pierwsze miejsce to już nie można? Bo co, bo gruby? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co się dzieję z Samem Longiem? Jeszcze sprzed roku pamiętam że odsadzał
Sarah Crowley i Laura Phillip z 5 minutową karą czasową.

I nie robią tego na części biegowej tylko od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw - ma ktoś linka do webowego trackera? Bo kiedyś był taki fajny pokazujący liderów z podziałem na grupy i kategorie, a teraz nie mogę znaleźć.

Ten w appce jakiś taki gorszy.