Wpis z mikrobloga

@firyt: pociągi bez miejscowek gwarantowanych, to tylko tlk. Lepiej jezdzic intercity. Masz gwarancje miejsca, cena ta sama, lepsze wagony jeśli ktos woli bezprzedzialowe i większości sa warsy żeby strzelić browarka
  • Odpowiedz
@Ana77: czasem nie mozna zarezerwowac miejsca i jak sie widzi puste to sie siada. Jak przychodzi osoba ktora je wykupila to sie wstaje. Proste? Proste. Przestancie robic problemy gdzie ich nie ma.
  • Odpowiedz
@CultedelaRaison: Typie czasami to zajmuje więcej. Irytuje mnie to przyzwolenie na kradzież miejsca. Czy tak samo byłbyś zadowolony w kinie lub restauracji jakby ktoś siedział na Twoim miejscu?

Polska to las mentalny.

Ps. Kiedyś miałem sytuację jak OP - poprosiłem o zwolnienie miejsca bo mam bilet typ na mnie pomachał ręka jakby przeganiał smród xD musiałem z dwoma laptopami latać po pociągu by znaleźć konduktora i tego śmiecia wspólnie przegonić.
  • Odpowiedz
  • 7
@Ana77 problemy 21 wieku. Jeździłem bardzo dużo pociągami i czasami zdarzyło się, że nie można było kupić z miejscem siedzącym, a mimo to na odcinku, który przemierzałem potrafiły być puste przedziały. Sam tak robiłem jak ten Pan, a gdy ktoś przyszedł z wykupionym miejscem to bez problemu ustąpiłem. Bardziej nazwałbym to #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@jednoliterowa

Ja kiedyś musialam prawie konduktora wołać bo typ stwierdził, że przecież inne miejscs są wolne to sobie mogę tam usiąść.

Ja kiedyś zawołałem konduktora. To mi powiedział że nie chce tu żadnych awantur i żebym sobie poszukał wolnego miejsca ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ana77 imo najgorsze co istnieje to odpowiednio: kibole, madka z kaszojadami. Praktycznie żadna z tych grup jest nie do wyproszenia. Do kiboli konduktor ci nie przyjdzie ewentualnie wezwie sokistów, ale co postoisz to twoje. Ewentualnie dostaniesz wpierd#l.
Madka z kaszojadem - wyporszenie jej wywoła społeczny lincz. Bo oto młoda lambadziara chce usiąść, a święty kaszojad ma stać? Spalą cię na stosie za to
  • Odpowiedz
@travis_marshall: tak sobie mysle, ze gdyby w polsce nie było monopolu i mozna bylo miec prywatne linie kolejowe normalnie to gdybym miał swoją, mialbym diodki nad siedzeniem, ktore zapalały by sie na czerwono w momencie rezerwacji przez klienta biletu. I pozniej ktoś kto wchodzi do pociągu widzi ktore zielone a ktore czerwone. Dokladnie tak jak na parkingach w galeriach.
  • Odpowiedz
Generalnie wpis pokazujący mentalność wykopków - pierwsi na wojnę, do strajków przeciwko szczepionkom i śmiania się z "Julek" ale nie mają odwagi (?) Powiedzieć typowi żeby zszedł z ich miejsca w pociągu.
  • Odpowiedz
@Ana77: zawsze to samo xD kiedyś wagon prawie pusty i 2 dziunie siedzą na moim miejscu - może mógłbym usiąść gdzie indziej ale było elegancko przy stoliku i wolałem swoje miejsce. Głupie k***y się kłóciły, powiedziałem, że albo spieprzają albo idę po konduktora.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Ana77:
To jest bardzo proste do ogarnięcia- w trzech krokach:
1. Pytasz grzecznie a jak śpi to budzisz i też pytasz grzecznie.
2. Jak nie działa to mówisz coś w stylu:

Okej #!$%@? #!$%@? #!$%@? BO CIE #!$%@? STĄD WYNIOSĄ

drąc się na cały wagon.
To jest tzw. chamska niespodzianka i ma wiele zalet:
-z p0lakami tak trzeba, bo to się niewiele różni od zwierzęcia, więc doskonale rozumieją ten język, nikt
  • Odpowiedz