Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego sami niebiescy narzekają tutaj na samotność a różowe nie? xD
Właśnie jak to się dzieje, że niemal każda różowa jest zajęta a multum niebieskich jest wolnych? xD
Odpowiedź: Dlatego, że jeden chad obsługuje w tym czasie 2 różowe xD

#zwiazki #seks #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #milosc #oswiadczenie #zalesie #tfwnogf #blackpill #redpill #bluepill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633ffacdbbee795815c813e7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Może dlatego, że za każdym razem, jak różowa się pożali na samotność (albo w sumie na cokolwiek), to zlatują się frustraci, którzy piszą, że to nieprawda, że nie ma samotnych różowych itp. i wklejają głupie obrazki? Nawet jeśli autorka taguje #damskiprzegryw, to i tak przyłażą. Więc to zwyczajnie nie ma sensu.

Właśnie jak to się dzieje, że niemal każda różowa jest zajęta


Na wykopie? Ma pan dowód?
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież na #samotnosc często pojawiają się posty dziewczyn, różnica jest taka, że samotny facet ma gorzej by się wkręcić w jakieś towarzystwo, a jak jesteś nieśmiałym i raczej spokojnym chłopakiem to już w ogóle powodzenia. Ja wiem, że pewnie niektóre różowe się nie zgodzą z tym co teraz napiszę, ale samotna dziewczyna nawet w internecie wystarczy, że jest i się wkręci zaraz w jakąś ekipę, gdzie będzie adorowana. Piszę z
oże dlatego, że za każdym razem, jak różowa się pożali na samotność (albo w sumie na cokolwiek), to zlatują się frustraci, którzy piszą, że to nieprawda, że nie ma samotnych różowych itp.


@choochoomotherfucker:

Pewnie nikt nie zna kobiety która nie ma żadnego zainteresowania ze strony mężczyzn, a na portalach randkowym łatwo przeprowadzić eksperyment który to stanowczo potwierdza.

Też jestem cholernie ciekawy co to za kobiety, które mimo starań nikogo nie mogą
@Arksen: Moje doświadczenia są inne, np. ze dwa miesiące temu wspomniałam gdzieś na mirko, że nie mam się z kim spotykać, to odezwał się aż jeden mirek, z którym zresztą już miałam kiedyś kontakt, a i tak nie doszło do spotkania. Więc gdzie ta moja ekipa? xD

a na portalach randkowym łatwo przeprowadzić eksperyment który to stanowczo potwierdza.


@eeemil: W sensie w miejscach, w których roi się od desperatów i
tylko chciałaby mieć przyjaciół i ogólnie ludzi, z którymi mogłaby pogadać.


@choochoomotherfucker:

Dorośli ludzie nie mają czasu żeby spotykać swoich dotychczasowych przyjaciół i nie szukają nowych, chyba że łączy ich jakieś wspólne zainteresowanie.
Na wiosce może być ciężko, ale w dużym mieście idzie znaleźć ekipę do swojego hobby - oczywiście jeśli jest to hobby realizowane poza domem.
Właśnie jak to się dzieje, że niemal każda różowa jest zajęta a multum niebieskich jest wolnych?


@choochoomotherfucker:

Wpis jest o związkach:

Właśnie jak to się dzieje, że niemal każda różowa jest zajęta a multum niebieskich jest wolnych?


Jak faceci narzekają na samotność to narzekają na brak dotyku, seksu i ogólnie intymności, z nie że nie mają z kim na piwo wyjść.
Dlaczego sami niebiescy narzekają tutaj na samotność a różowe nie? xD


@eeemil: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak faceci narzekają na samotność to narzekają na brak dotyku, seksu i ogólnie intymności, z nie że nie mają z kim na piwo wyjść.


Na mirko co chwilę pojawiają się wpisy, w których mirki spod tagu #przegryw narzekają, że nie mają kolegów i nie mają nawet z kim porozmawiać.
Na mirko co chwilę pojawiają się wpisy, w których mirki spod tagu #przegryw narzekają, że nie mają kolegów i nie mają nawet z kim porozmawiać.


@choochoomotherfucker:

Tzw.: "darcie #!$%@? w języku przegrywów".
Ignorować, bo to są już przypadki dla specjalistów.
SześcioramiennyDrań: Jestem kobietą, nie mam żadnego faceta i nikt się mną nawet nie interesuje, nie zaczepiają, nie piszą do mnie, nie patrzą. Dbam o siebie, jestem szczupła, mam swoje pieniądze. Za czasów szkoly średniej nawet troglodyci, którzy sami nie grzeszyli uroda komentowali na głos, że ta laska jest piękna, tamta jest śliczna, a do mnie jakiś random wyskoczył z tekstem: "a ty to nie, brzydka jestes", nie wiem czemu, bo ich
@smallboobslover: hahahaha
No, jak masz 90-60-90 to tak
Mam identiko jak różowa wyżej. Zero jakiegokolwiek zainteresowania od kogokolwiek, blackpill łyknięty dawno, bo co z tego że mam swoją kasę, nie jestem ulana ale noszę okulary i mam 178 cm wzrostu. It's over dla baby
@SaraLeccia: od kogokolwiek powiadasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Goście 8-9+ - w których celujesz- maja gdzieś związki ;) Znaleźć takiego zaradnego, bogatego księcia myślącego o budowaniu czegokolwiek - jest mega trudno i w to jestem w stanie uwierzyć. Ale, żeby poprzeczkę delikatnie opuścić to już ego nie zniesie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam otyłą koleżankę z tindera 'poznaną' bardziej w formie jakiejś koleżeńskiej