Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arinkao: dobry z Ciebie człowiek () ale mnie zainspirowałaś i może sobie zrobię w weekend takie żarełko (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@arinkao: szukam od dwóch tygodni takiej dużej cukinii żeby zrobić z niej kotlety, ale nieco inne - takie jak schabowe. Cukinię obraną ze skóry, pokrojoną w plastry, posoloną, odsączoną wrzucam w jajko, potem w bułkę i na patelnię. Miodzio to wychodzi. Oczywiście kotlety z tartej cukinii też znam i czasem robię ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@missioncritical: Dziś też takie będę robiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo fajny pomysł na cukinię i zaskakująco smaczny. Nigdy nie widziałam takie wielkiej cukinii w sklepie, szukaj na jarmarkach jakiś bo takie ludziom rosną w ogrodzie.
  • Odpowiedz
@arinkao: sery robi moja siostra i wędzi w wędzarni mojego taty. Tata tam wędzi ryby, szynki, kiełbasy. Poza tym robimy bimber (i produkty wtórne), wino, piwo, nalewki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mama jest od warzyw, owoców, kompotów i innych zapraw na zimę.
  • Odpowiedz
@arinkao: wszystkie alkohole można zrobić bez problemu w domowych warunkach i z wyjątkiem bimbru wszystko dość niskim kosztem. Do bimbru potrzebna aparatura i to trochę kosztuje, ale do piwa czy wina sprzęt nie jest drogi.
  • Odpowiedz