Wpis z mikrobloga

@Przemosz64 Z tym że podany adres końcowy to nie adres podany przez Kowala, tylko tam gdzie się skończył kurs. Kurs za 48 złotych to jakieś 20 kilometrów, może 10-15 przy dużym zapotrzebowaniu. W skrócie zamówił długi kurs a wysiadł kilkaset metrów dalej, czemu? Pewnie kierowca nie ogarniał. Nie lubię Kowala za wiele rzeczy, w sumie nie ma nic za co go lubię, ale na pajaca to ty wyszedłeś co najwyżej xD
@Przemosz64 No ale masz jakiś dowód że Kowal coś #!$%@?ł? Bo nie wiem, wysyłasz screeny niezwiązane z sytuacją i zastanawiam się po co? No Kowal jest jebniety i co z tego? To oznacza że kierowca ogarniał? No nie. A kto jeździł Boltem dużo ten się w cyrku nie śmieje.
Może napisał do Bolta, ale pożalił się też na Twitterze, i co z tego xD
@donthateme: To może odwrócę pytanie - a to Ty masz dowód () że to kierowca coś #!$%@?ł?
Bo właśnie cały mój problem z tym wpisem był taki, że Kowal wrzucił coś, z czego jedyne co wynika że Ukrainiec zły, ograbił go na 50 złotych, nie podając przy tym żadnych szczegółów. A screeny są związane z sytuacją, bo pokazują jego stosunek do Ukrainy, przez co dla mnie podobne jest prawdopodobieństwo tego, że
@Przemosz64 No nie mam, ale to nie ja wrzucam wpis i zrzucam na kogoś winę z góry XD
Jakbyś wrzucił wpis oczerniając Ukraińca to bym tak samo zareagował że przecież Kowal mógł coś #!$%@?ć, ale że wrzucasz że Kowal coś #!$%@? na 200%, bo tak wynika z twojego wpisu, to mnie #!$%@? takie #!$%@?, bo nie lubisz Kowala i pewnie lubisz Ukraińców to już sobie tezę podpasowales, #!$%@? wiadomo co tam się
@donthateme: Nie przekreślam co się działo w tym Bolcie, wkurzają mnie tylko wpisy bez jakichkolwiek szczegółów które szczują na Ukraińców, bo wpisują się wprost w ruską propagandę. Gdyby tylko Kowal napisał co tam się stało, nie miałbym z tym jakiegokolwiek problemu, a tak wyszedł z tego taki niepełny wysryw przez chłopa, którego obserwuje ponad 200 tysięcy ludzi na Twitterze. A z wpisu sprzed dosłownie chwili, wynika że najprawdopodobniej kierowca chciał jechać
@Przemosz64 no i spoko, wychodzi na to że Kowal jebniety, zero zaskoczenia, ale parę godzin temu nie było tego wiadomo.

A bo widzisz, ja nawet nie zwracam uwagi na to że w tym wpisie było o ukraińskim kierowcy, bo co mnie to obchodzi? To znaczy, no nie wiem, trzeba być cymbalem żeby sobie wyrobić zdanie o Ukraińcach na podstawie tweeta Kowala z dupy. No trzeba, i to niemałym. Więc nie wiem nawet
@Hermes0017 powiem ci więcej, jeżdżę aktualnie jako kierowca od czasu do czasu, i tak parę miesięcy. 3km to 10 złotych standardowo, maksymalny mnożnik to 2x, więc niemożliwe. Chyba że w innych miastach inaczej bo jakoś mocno uwzględnia natężenie ruchu, bo jest dużo większe. Ale chyba mi nie wmowisz że za 400m mogło być 48 złotych.