Wpis z mikrobloga

@Roflcopter112: @qew12: Takie życie to może się wydawać fajne jak się je widzi na youtube, a w rzeczywistości to każdy dzień to masa stresu(czy człowiek coś zje, czy drapieżnik nie napadnie itd.), niewygody i pewnie też znużenia(brak rozrywek), a do tego praktycznie każda poważniejsza choroba kończy się zgonem, bo leków nie ma, lekarza żadnego też, a nawet jak jest to taki "dzikus" i tak nie jest w stanie opłacić jego
@Zgrywajac_twardziela: Wmawiaj sobie, że oni przeżywają jakikolwiek stres. Są przez cały czas spokojni i na tym polega naturalne życie człowieka. Stres to rzecz dla nich rzadka występująca gdy trzeba uciekać przed zwierzem. Choroby są dla nich rzadkością, masz na youtube opowieść aborygenki, która żyła w małej grupie przed dołączeniem do cywilizacji i jak twierdzi: "nigdy nie chorowaliśmy".
@qew12:

Niby tak, ale niektórzy jednak takie wolą. ¯_(ツ)

Wolą czy nie mają wyboru? Osoby opuszczające cywilizację i odnajdujące wśród prymitywnych ludów to są jakieś jednostki na skalę światową. 99,9999999999(9)% ludzkości nie chce takiego życia. Stwierdzenie, że ktokolwiek żyje tak, bo tak woli jest IMO bardzo odważne, i naiwne ¯\(ツ)_/¯

Nie spróbujesz to nie wiesz.

Nie muszę próbować by widzieć milion wad takiego życia i praktycznie brak jakichkolwiek plusów, to
@Bonapartysta:

Wmawiaj sobie, że oni przeżywają jakikolwiek stres. Są przez cały czas spokojni i na tym polega naturalne życie człowieka. Stres to rzecz dla nich rzadka występująca gdy trzeba uciekać przed zwierzem.

Nie muszę sobie niczego wmawiać, przejście się po nocy niejedną nieciekawą dzielnicą, mijając patusuów zapewniło mi emocje które towarzyszą takim ludziom na co dzień. Nie wierzę, że taki człowiek jest do tego stopnia ograniczony mentalnie, że nie zdaje sobie
@Zgrywajac_twardziela: Co ja będę ci tłumaczył. Masz ten film i wiele innych, tam sobie zobacz jak żyją. Nie ma tam żadnych dresów ani problemów ze zwierzętami. Gdy z rzadka są to z rzadka jest stres, który wyniszcza organizm i jest on tylko i wyłącznie na sytuacje awaryjne.
Nie znasz realiów skoro piszesz o walce z tygrysami, gorylami i innymi, pooglądaj, tyle.
@Bonapartysta:
Jak nie walka z tygrysami i gorylami to obawa o głód, bezpieczeństwo czy zdrowie przy chorobie. Nie jeden taki film widziałem, czy też odcinek programu podróżniczego, i to mi na kilometr śmierdzi idealizowaniem takiego życia. Dziwnym trafem niemal zawsze w takich wioskach są sami młodzi ludzie i w średnim wieku, praktycznie nie ma ludzi starszych, ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zgrywajac_twardziela: A ty jaki masz wybór? Nie możesz żyć tak jak oni gdyż twój dziad i ojciec nie przekazali ci ich wiedzy i nie jesteś przystosowany jako dorosły człek, ani nie masz stada i wiele innych spraw. Częsta śmierci w dzieciństwie jest naturalna bo to filtr na słabe jednostki. Ja nie piszę o dzieciństwie tylko o życiu korposzczura i ich i widzę kto jest szczęśliwy, tyle.