Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziutek_Grabaz: hehe, przeczytałem książki, przeszedłem gry, a za uja nie wiem o co biega w tym serialu XD

@Kernydz: w jakim sensie? Przecież póki co serial to głównie zbior różnych przygód z pierwszych tomów i powolne rozwijanie głównego wątku z Ciri.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MORTAL_KOMBAT ogólnie Amazon totalnie nie umie w seriale. W zasadzie każdy to mniej lub bardziej gniot

@czuczer: to tak jak z grami. Przerost formy nad treścią, za dużo kasy pakowane w efekty wizualne i PR zamiast w pomysł, scenarzystów, specjalistów, opracowanie świata itp. ot papka dla ludu.
@MORTAL_KOMBAT: Billions. Może nie jakoś bardzo popularny serial w Polsce, ale początek bardzo mi się podobał. Nawet jak potem wprowadzili to niewiadomo co płciowe, bo to był ciekawy wątek i generalnie orientacja miała tam jakieś trzeciorzędne znaczenie. No ale poszło woke over 900 i tę osobę zrobiono głównym bohaterem/ką czy jak to nazwać i serial się mocno #!$%@?ł. Na tyle, że przestałem oglądać. Sezon 4 oglądałem po łebkach, od 5 odbiłem
Pobierz
źródło: comment_1665838414sKlDVteZo3ecNx0ZWTPsoM.jpg
@Bozar86: Najbardziej mnie zawiódł Kenobi, bo kompletnie zmarnowany potencjał, Boba Fet nudny jak cholera mimo trzymającej się fabuły a mimo wszystko najlepszy Mandalorian przekolorowany jak bajka dla 5 latków, w każdym odcinku 2-5 osób z Manda na czele robią wjazd w jakiś ogromny super pilnie strzeżony ośrodek z 1000 szturmowców i wszystkich wybijają bez draśnięcia biorąc co chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MORTAL_KOMBAT: ten plakat z pierścieni władzy wygląda jakby Disa była główną bohaterką. Nie mogli dać na środku Galadrieli, niżej Elronda z Durinem, jeszcze niżej elfa murzyna z jego dziewczyną, a na samym dole Halbranda (lub go nawet nie dodawać?)?