Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miałem wizytę telefoniczną i odebrał ktoś inny niż zwykle, wyznaczył mi termin na za 2 msc ale potem zapytał "Mam pytanie. Czy mógłby Pan do mnie przyjść za tydzień? Proszę sobie zapisać ..".
Jakieś zajęcia czy coś w tym stylu. Jest to traktowane jako spotkanie na którym trzeba się obowiązkowo wstawić?

#urzadpracy #up

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63494def95a50e0a751e2f24
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 5
1a6e1 9r33n: Cholera wie. Jakie to spotkanie ? Poza tym urzędy pracy są głównie po to żeby urzędnicy mieli pracę,ale jakby ci chociaż umowę niewolniczą (staż) załatwili to w sumie lepsze to niż siedzenie na dupie i czekanie aż jakiś pracodawca łaskawie nie odrzuci tym razem twojej kandydatury bo coś tam się mu znowu ubzdurało (człowiek wysyła w cholerę CV, od czasu do czasu jedzie na rozmowę,potem nic albo jak są
1a6e1 9r33n: Cholera wie. Jakie to spotkanie ? Poza tym urzędy pracy są głównie po to żeby urzędnicy mieli pracę,ale jakby ci chociaż umowę niewolniczą (staż) załatwili to w sumie lepsze to niż siedzenie na dupie i czekanie aż jakiś pracodawca łaskawie nie odrzuci tym razem twojej kandydatury bo coś tam się mu znowu ubzdurało (człowiek wysyła w cholerę CV, od czasu do czasu jedzie na rozmowę,potem nic albo jak są
OP: Złożyłem przed chwilą wniosek o wyrejestrowanie przez panel GOV. Wstawić miałem się dzisiaj, mam nadzieję że to zadziała, bo przy składaniu wniosku nie mogłem wybrać wcześniejszej daty niż dzisiejsza.
WielkiWykopeczek źle zawołałeś, raczej chodziło o @cus_ Ale spotkanie jest dzisiaj, dzisiaj złożony wniosek, chyba będzie dobrze?
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania Hejka. Według mnie będzie okej. Utracisz status z powodu rezygnacji na własną prośbę, bez żadnej karencji.
Dobrze zrobiłeś składając ten wniosek, ponieważ pośrednik zmienił Ci termin wizyty. Twoja nieobecność byłaby traktowana jak na każdej innej obowiązkowej wizycie w urzędzie, czyli wykreślenie z karencją.