Wpis z mikrobloga

@Tryggvason: Ja kiedyś korzystałem i żeby znaleźć kogoś żeby popisać więcej musisz trochę poszukać można ciekawe osoby poznać. Kiedyś pisałem z nauczycielką angielskiego z Iranu i w sumie dużo się dowiedziałem od niej
@Tryggvason korzystam, poznałem tam wielu wspaniałych ludzi z którymi gadam prawie codziennie, z kilkoma osobami mam tak bliski kontakt, że rozmawiamy na kamerkach - to najbardziej uczy codziennego użycia języka, dzięki nim mój poziom hiszpańskiego jest dużo wyższy niż np u osób które chodzą ze mną na kurs, ale nie używają takiej appki. Bardzo otwarci ludzie są z Ameryki południowej, jeszcze nie zdarzyło mi się żeby ktoś nie odpisywał, a oni sami
@rumcajs120: Tez to zauważyłem. Ustawiłem hiszpański do nauki i głównie piszą do mnie ludzie z Ameryki Południowej. Bardzo sympatyczni. Ja się uczę samodzielnie i tez zauważyłem, ze przy żywej konwersacji łapie więcej słówek niż z jakichś aplikacji.
@21-59 znałem podstawy i jeden czas przeszły, byłem po roku nauki. Z czasem na kursie poznawałem nowe rzeczy, które od razu używałem w rozmowach, przez co szybko weszły do głowy.

Najfajniejsze tam jest nagrywanie wiadomości audio, spróbujcie pogadać z kimś z Salvadoru albo z Portoryko - ich akcenty chyba są najciekawsze ( ͡º ͜ʖ͡º)