Wpis z mikrobloga

Jeszcze szukam pewnej gry point and click, ona była na jakiejś płycie z demami gier, z tego co pamietam był tam napis „gry przygodowe” lub „seria gry przygodowe” czy coś takiego, a okładka była papierowa, prostokątna (kopertowa, od góry się wkładało płytę tym krótszym bokiem). Było tam kilka pełnych wersji gier i dużo wersji demo, były tam nie tylko takie stricte przygodowki chyba. Gra, której szukam zaczynała się w momencie gdy byliśmy jakimś chłopakiem, który przyjechał do domu dziadka i tego dziadka tam nie było i albo umarł albo zaginął, ale chyba zaginął. I nie mogę sobie przypomnieć nic więcej, było na samym początku widać ten domek i drzewa. Wątpię, że to znajdę ale byłoby super. Chciałabym tez dowiedzieć się co to była za płyta, to mógł być rok 2002-2003, może 2004. Takimi niesamowitymi undergroundowymi i alternatywnymi produkcjami ( ͡° ͜ʖ ͡°) karmił mnie mój kochany nieżyjący już dziadek, który kupił komputer gdy miałam z 4-5 lat i jezdził po różnych giełdach i kupował mi gry takie jak Sammy Suricate czy Mountain Man człowiek gór. Albo jakaś Polska wersja wyścigów gdzie Wojciechowska była lektorem, to były czasy. Pamietam jak kiedyś pojechałam z dziadkiem na giełdę i kupiliśmy pirata gry Charlie i Fabryka Czekolady oraz również pirata GTA Vice City
( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamietam jak wybierałam te gry z katalogu piratów, był tam segregator z koszulkami i w tych koszulkach były okładki gier. Eh, aż się łezka kręci, zrobiłam dygresję ale czasem warto powspominać.No to szukam gry opisanej wyżej, pomóżcie

#gry #staregry #cotozagra #dziecinstwo
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NocKruka: nie mogę skojarzyć przygodówki, ale rajdy z Wojciechowską to Rally Championship. Sammy Suricate pamiętam demko :D tematyczne płyty z demkami opisane "gry zręcznościowe", "gry akcji" itp wydawał Albion, ale nie kojarzę żeby były w kopertach. Może kojarzysz coś jeszcze z tej gierki?