Wpis z mikrobloga

Na wstępie jestem w szoku bo doctore zrezygnował z eleganckiego odzienia w swojej nowej publikacji. Pewnie koszula nadawała sie już do prania bo przecież nie mógł zauważyć mojego spostrzeżenia na temat powodu jego zmiany doboru garderoby na tagu którego nie czyta - logiczne no nie? A wiec tym sposobem wystosował pierwszy policzek w stronę nieomylnego, obiektywnego dziennikarza antykolesiowskiego(XD) jakim jest Pan Stanowski. A ostrzegam tych afrontów było wiele… zbyt wiele by mógł je znieść męski mężczyzna w męskiej fryzurze. Co zaskakujące pomimo wyjątkowej trzeźwości ( ͡º ͜ʖ͡º) umysłu nasz ulubiony wielki mistrz rytu szkockiego wystosował niebotyczna ilość pocisków ad personam nawet bohater narodowy Robert Lewandowski nie został oszczędzony. Jednak bardzo trafnie wypunktował organizacje jak i otoczkę wokół sportu zawodowego pacyfikując przy tym kilku nieszczęśników z czatu którzy po serii udanych improwizacji na pewno musieli otrzeć łzy wstydu. To zapewne ta poobiednia mocna(bardzo) herbata musiała tak pobudzić doctore bo nie widzę innej przyczyny tak potężnego dostarczenia kontentu przed godzina 17. No i pamiętajcie, ze bokserzy to zwykle psy tylko pięściarze sie liczą.
#napierala #wolski #zychowicz #stanowski #hejtpark #kanalsportowy
  • 11
@grypa-grypowska: doctore po prostu wykonuje abordaż na kolejna platformę medialna w znanym celu połamania sobie kostek przy próbie wybicia no chyba, ze goguś faktycznie odpowie wtedy zwracam crossaintowi honor za znalezienie trampoliny
@bkce: Ojj tak - podpaść jakiejkolwiek odnodze od Google jest przerąbane. W 2018 roku ktoś zhackował mi kartę poprzez FB. Wykupił na moją kartę reklamy jakiegoś sklepu obuwia we Włoszech xD Ściągało mi różne kwoty po kilkaset zeta, w końcu zorientowałem się, że coś jest mniej niż powinno xD Zgłosiłem to do FB - sprawa była tak skomplikowana, że musiałem wszystko tłumaczyć od A do Z jakiemuś typowi z siedziby w
@Mjj48003: pewnie zablokowali na twardo na fingerprint przeglądarki lub sprzętu po prostu, chyba, ze próbowałeś np z laptopa w innej sieci zrobić na inne dane to wtedy nie wiem