Wpis z mikrobloga

@MichaelT128: coś z tego mam, czy po prostu jest taki obowiązek w czasie całego okresu spłaty kredytu?
12 października zrezygnowałem z ubezpieczenia przez bank i w sumie zapomniałem się zapytać czy teraz co rok musze im sam pamiętać, żeby dostarczyć kolejne polisy. Jedyne co widzę to, że mi teraz podnieśli marżę o 0,05
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polwac: zazwyczaj jest tak, ze w kredycie czy leasingu jak ubezpieczasz sam to musisz dostarczac polisę jak i potwierdzenie jej opłacenia co rok ; zazwyczaj tez dorzucają jakieś koszty za obsługę polisy obcej ale to juz musisz sprawdzać w umowie
@polwac też mamy kredyt w ing i przeszliśmy na inne ubezpieczenie. Gdy się kończy okres tamtego ubezpieczenia wysyłają SMS i maila zeby dostarczyć kolejna polisę. Można zrobić też skan z dowodem zapłaty i dodać online
Przy kredycie indywidualnym nie pobieramy opłat za obsługę polisy zewnętrznej. W przypadku ubezpieczenia nieruchomości w wariancie rozszerzonym u nas, obniżamy marżę przy kredycie o 0,05%. Jeśli z niego zrezygnowałeś to podwyższyliśmy oprocentowanie.
Co roku musimy otrzymać też nową polisę, odpowiednio wcześniej otrzymasz od nas powiadomienie.