Wpis z mikrobloga

@Desmosedici: ale co jak co gość ze zdjęcia jest moim autorytetem, można człowieka porąbać i niby na pierwszy rzut oka nie jest w stanie już czegoś robić, a on poczymaj mi piwo i pacz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@veracholera: ja nie generalizuję, wyciągam wnioski. ustawka w lato 100 chopa, 5 lasek i każda jest z kimś.
znalezienie dziewczyny która ma szosę, niema nikogo i lubi - sprawia jej najwiekszą przyjemność zrobić z własnej nie przymuszonej woli 500 na strzała, nawet 200 nie istnieje.
@krabozwierz: od miesiąca zmieniłem podejście! stwierdziłem ok jeżdżącej nie znajdę to chociaż może znajdzie się taka co będzie tolerować moje rowerowe #!$%@?, nie będzie #!$%@?ć mi za uchem że wolę (fakt wolę) spędzić czas na kole niż w domu i nie będzie jej to przeszkadzać. Zagadałem do 2 starych znajomych (wiem na 100% że są wolne od dłuższego czasu) i co taki #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mati1990: ale czy ty do #!$%@? pana se zdajesz sprawę z tego, ze nie wszystkich życie kręci się wokół jeżdżenia na rowerze? ludzie tez chcą zajmować się innymi rzeczami, a nie być monotematyczni. poza tym jak ty sobie wyobrażasz życie z kobieta, urodzi dziecko, będzie siedziała przy nim, a ty se będziesz wychodził na 6h z domu i jeździł na rowerze?