Wpis z mikrobloga

@BoskiPrototyp: przerażają mnie komentarze tutaj. Ja wiem, że nie jest teraz atrakcyjna, mnie również się nie podoba ale komentować że jest gruba, ohydna (jak wyżej w kom), że się spasła, że słoń.. Ludzie, wy wszyscy jesteście perfekcyjni? Ja sam byłem w życiu nieraz mniej lub bardziej otyły co było powodem wielu kompleksów i nawet chcąc schudnąć to nie było takie proste jak walnąć pięścią w stół i chudnę. Kompulsywne obżarstwo, stres,
  • Odpowiedz
powinna natychmiast schudnąć bo jakiemuś cipeuszowi z internetu nie podoba się to jak ona wygląda XD


@skulldron: to chyba oczywiste że powinna schudnąć. Nie tylko dla obiektywnej poprawy zdrowia, nie ma takiej możliwości że takie nagłe tycie jest "po prostu" decyzją bo ot, nagle polubiła jeść. Albo zaburzenia hormonalne albo odżywiania, trzeciej opcji nie ma. Nie wiem jak można nie mieć świadomości, że to oczywiste że powinna schudnąć. Co najwyżej dla
  • Odpowiedz
@maciss "Ależ to się upasło... ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak słoń w cyrku na arenie" nazywanie kobiety jako "to" albo słoń w cyrku w internecie ze względu na to jak wygląda samemu będąc anonimowym ? Czyżby kompleksy ?

@Wap30 ja również uważam że to nie jest zdrowe i nie jest to mój gust jeżeli chodzi o kobiety ale to jest jej sprawa jak ona wygląda i #!$%@? opowi
  • Odpowiedz
@niebiesko-niebieski: nie, po prostu można takie durne komentarze i wyzwiska zostawić dla siebie bo nie wiem jak miałyby pomóc osobie otyłej. Nigdy nie przyznam że otyłość jest zdrowa i ok ale nigdy nie będę popierał wyśmiewania takiej osoby i wyzywania, nie wiem do czego ma to prowadzić
  • Odpowiedz