Wpis z mikrobloga

Siema ,ktoś wie jak ogarnąć lek selegiline ?
Czy na receptomat na jakiś lipny PESEL i fake dane osoby majacej 65 lat idzie to ogarnąć ? Wiem jak podstawić liczby pod PESEL by się zgadzało z mężczyzną 65 lat i pytanie czy oni ten PESEL jakoś gdzieś wpisują by sprawdzić czy zgadza się z imieniem i nazwiskiem czy tylko sprawdzają czy zgadza się z wiekiem i podaje się go jako dane o pacjencie?

#leki #recepta #erecepta #farmacja #apteka #zdrowie #lekarz #psychiatria #medycyna #narkotykizawszespoko
  • 24
W mniejszym mieście może i tak ,nie widzi mi się żebym w warszawie Lazil szukając żuli i ich dane brał ,po drugie prawie każdy zul nie ma dowodu a paselu pewnie nie pamięta
@hardcore1: mysle ze duzo zuli ma dowod ale w sumie nie wiem, to lokalnego pijaczka znajdz jakiegos czy cos.
no i chyba nie wiesz jak dzialaja recepty
sa wystawiane na konkretne osoby i nie dasz rady tego oszukac jak nie masz czyichs danych
Słuchaj no telefon wpisze swój a napisze fejk dane z fejk peselem i że lek na Parkinsona i czy to przejdzie ja o to pytam a ty myślałeś że jak ja chcę zrobić ?
Chodzi mi o to czy lekarz wprowadza , weryfikuję czy ten PESEL zgadza się z danymi które będę podawał w formularzu konkretnie imię i nazwisko bo jak będę podstawiał liczby pod PESEL to wiek będzie się zgadzał
Kurde szkoda ,a są jakieś indyjskie strony z aptekami gdzie można generyki kupić ? Moze tam selegiline znajdę. Na necie mnóstwo generyków z Indii ale strony bezpośredniej nie idzie znaleźć
@hardcore1: tak, wpisujesz pesel, wyskakuje ci nazwisko. nie oszukasz tego i juz

btw skoro to lek na parkinsona to jak planujesz go zdobyc nie majac danych kogos chorego?
Ile osób ogarniało benzo na tego typu portalach nie będąc chorymi na chorobę wymagająca użycia benzo ,więc myślałem że i z tym uda mi się cos wykombinować
@fluchtlinge_willkommen: ta bym chyba i tak prosił o lek że 100%,bym nie zaznaczał nigdzie że mam refundację ,ale myślisz taki patent o którym ja mówię by przeszedł na jakimś receptomacie ? Widzę masz trochę pojęcia ,weź doradz czy jest szansa czy tylko stracę nerwy kombinując ,dzięki pozdro