Wpis z mikrobloga

@yolllx33: A ja się spodziewałem. W historii programu nie było chyba uczestnika na którego nie spadłby chociaż mały hejt. Taki Mil też był komentowany że zachowuje się jak jakiś zakonnik, a Wixon denerwowała niektórych sposobem wypowiadania się. Nie mówiąc już już o tej edycji gdzie raczej nie ma się ulubionego uczestnika a najlepszego z najgorszych.
@bas_sko: Wiktoria m.in. Przez hejt zachorowała na nerwice więc lepiej uwazac z tym hejtem żeby za bardzo nie przesadzić ale Hanka się nie uważała za niewiadomo kogo tak jak Monika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mykawz300: co to za stwierdzenie xD Jak kogoś się nie lubi, bo np. według nas zachowuje się nie okej, to znaczy że jesteśmy o niego zazdrośni? Przypomnij sobie jakiekolwiek koleżanki że szkoły, których nie lubisz, o wszystkie jesteś zazdrosna? Albo o hotelową Hankę lub Magdę xD Nie jestem w dyskusji, no ale ała, zakrzywianie rzeczywistości.
@Andzix: nie miałam koleżanek, których nie lubiłam ( ͡º ͜ʖ͡º) Wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy z nas jest inny. A innym niczego nie zazdroszczę, jestem szczęśliwa z tym co mam, jeśli już to co najwyżej podziwiam niektórych ludzi. Nie lubić kogoś, a go hejtowac to dwie różne kwestie. Można kogoś nie lubić, ale po co przekonywać wszystkich dookoła, ze ta osoba jest zła czy beznadziejna. Co
No i po co na mnie najeżdżasz, że nie potrafię czegoś zrozumieć? Stwierdziłam fakt. Chyba nikt się tu nie przyzna, że hejtował Hankę bo jej czegoś zazdrości. Tu nie ma znaku równości i tyle.