Wpis z mikrobloga

Padła mi kolejna kość ramu i stwierdziłem, że już nie ma sensu naprawiać, czas kupić nowego kompa. Na RTX 4090 zwyczajnie mnie nie stać, a jakieś zestawy z 4080 (sam składać nie będę) pewnie pojawią się dopiero po nowym roku, więc zostałem przy 3080. No i dzisiaj przyszedł nowy piecyk, bardzo ładnie się prezentuje. Dziwnie nie mieć czytnika płyt, ale czasy się zmieniły i do tego się przywyknie. Teraz jeszcze wszystko poprzerzucać ze starego kompa, poinstalować wszystkie apki i można się cieszyć graniem na emulatorze SNESa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W starym mam RTX 2070 i obiecuję, że zrobię #rozdajo tej karty, jak tylko z wszystkim się uporam.

#chwalesie #pcmasterrace #pokazkomputer
Felidiusz - Padła mi kolejna kość ramu i stwierdziłem, że już nie ma sensu naprawiać,...

źródło: comment_1666708457EjXdRj37odkmIXlIynrbNF.jpg

Pobierz
  • 51
@alteron: Sprawdzałem taką opcję, ale żyję w UK i tu ogólnie sytuacja wygląda tak, że produkty są tanie, ale serwisy kosztują sporo i w ogólnym rozrachunku wychodziło tyle samo, a kupując zestaw przynajmniej czas zaoszczędziłem.
@Rkschuwdu: Widziałem filmiki na YT, gdzie ludzie opowiadali epopeje o walce ze składanym własnoręcznie kompem, bo gdzieś wystąpiła niekompatybilność i potem szukali po omacku, komponent po komponencie, żeby wykryć, co nie bangla. Może to przesadzone, może trzeba mieć wyjątkowego pecha do tego, ale nie chciałem ryzykować.