Wpis z mikrobloga

Player

Nudny odcinek #!$%@?, jedynym plusem są nosacze, Patryk bardzo ładnie kisł z Sosnowca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamarysia - widać ze ja zabolało co Maciek powiedział, potrzebowała się wygadać i w sumie dobrze. Facet ja ciśnie przez kilka dni, nazywa mortadelą xD a ona co, ma udawać ze deszcz leje jak jej ktoś pluje do gęby? Dobrze mamarysia, jedziesz z erdolem

Pszemek mam nadzieje, ze się w porę obudzi, bo Jamnikara ma niepokojące zachowania. Chłop jedzie #!$%@? kilometrów, a ona nawet mu zupy nie zrobiła xD i jeszcze ten tekst przy wychodzeniu z psem „dobra to ja już pójdę bo się nigdy nie zbierzemy a pies powinien wyjść 22 min temu”, mimo tego ze widziała ze Pszemek się ubiera i zaraz będzie gotowy do wyjścia. #!$%@? pies to nie dziecko, nic się mu nie stanie jak wyjdzie 30 min później. Dziewczyna ma vibe „pick me girl”, wkurzająca jest

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 6
@addicted44: no czasem robią, ja wychodzę z psem codziennie o równych godzinach i on wie kiedy wychodzi. Tyle że na jej miejscu wyprowadziłabym tego psa przed jego przyjazdem/sama. W ogóle ona jest dziwna, siedzi tylko z telefonem w ręku i waruje aż on przyjdzie. Chłopak pewnie prosto po pracy wsiadł w samochód i jechał do Warszawy, a ona ani nie zrobiła mu nic do jedzenia, ani nie posprzątała ani psa nie