Wpis z mikrobloga

Czemu Polacy wzywają do prostej kolizji policję ?

Sytuacja z rana, auto zatrzymało się przed przejściami żeby przepuścić pieszego, ten przeszedł auto już ruszało i inny pieszy zaczął wchodzić więc kierowca wyhamował. Kierowca za nim, zagapil się i wladowal się w pierwszy samochód. Wysiedli, sprawca od razu przyznał się do winy a poszkodowany kierowca do niego że i tak musi wezwać policję. Auto to jakas Meriva więc raczej to nie było firmowe auto. Po co policja i płacić ekstra 1500zl jak można było załatwić sprawę szybko i prosto. Porobić zdjęcia ze zdarzenia wymienic się numerami, bo mało kierowców wozi ze sobą oświadczenie sprawcy kolizji i było by po problemie. Sam tak załatwiałem sprawę gdy gościu się we mnie wbił. Przecież ten sprawca teraz jak będzie poszkodowanym źródło dokładnie to samo co ten typ jemu. Nie rozumiem logiki kierowców. Dzisiaj ty jesteś poszkodowanym jutro możesz być sprawca. #mandat #motoryzacja #kiciochpyta #pytanie #wypadek
  • 67
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@arkadi2020: bo żyjemy w kraju p0laków, a polak polakowi p0lakiem.
Nawet jako sprawca lepiej wezwać i wywalić to 1500 ale mieć spokój, niż potem być straszonym i ciąganym po sądach, bo janusz poczuł krew i będzie chciał robić pół samochodu na twój koszt.
A tak to zamykasz temat i masz wywalone.
Oczywiście są jakieś relikty komuny, które będą się chciały miesiąc umawiać, dogadywać i tam będą wydzwaniać dwa tygodnie, więc tych
@arkadi2020: nie tylko w Polsce ale i za granicą tak jest, że sprawcy wycofują się z podpisów, zeznań. Na grupie polakow w Norwegii czytałem takie przypadki że obywatele Norwegii się migali czasem od zeznań, nawet względem ubezpieczalni i trzeba było się bujać.
Jak miesiąc temu jakiś Rumun mi się wj*bał w auto to chwilę pomyślałem by ochłonąć i mimo że wszyscy na miejscu przekonywali do papierów to zadzwoniłem po policję. Jechali
tylko spiszesz oswiadczenie to sprawca tydzien pozniej moze powiedziec, ze albo to nie prawda i sie nie przyznaje albo zostal sila zmuszony do spisania kwita i ty ze swoim #!$%@? golfem zostajesz na lodzie bez podstaw do wyplaty odszkodowania.


@kapitan_knur: to scenariusze nowego filmu Vegi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arkadi2020: bo u nas jest kult obwiniania ofiary i boją się, że zostaną oszukani gdy sprawca zacznie kombinować to wtedy inni będą wyzywać ich od debili i idiotów, że... zostali oszukani ¯\_(ツ)_/¯

poza tym zwykle nie mają AC więc często byłby to dla nich ogromny problem finansowy aby naprawić auto z własnej kieszeni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arkadi2020: Uderzenie w tył pojazdu wiadomo? Będąc sprawcą powiedziałbym, że cofałeś i mnie nie zauważyłeś. Bujaj się ze mną teraz po sądach 2 lata, zapraszam.
Nic nie daje spisanie papierków. Jutro sprawca powie że czuł się pod presją bo przyszło 5 dużych panów i kazało podpisać. Sędzia też klepnie i tyle z ubezpieczenia. Notka policji to jak dokument u notariusza
@arkadi2020 miałem dwie stłuczki obie takie same - wjechali mi w dupę (ʘʘ)

W pierwszej nowiutkie BMW 6. Pytam chłopa. Dogadujemy się czy wzywamy pały. Ma pan jakieś punkty karne? A on że obojętnie, wezwałem wezwaliśmy pały. Szybko poszło, rzeczoznawca pocykal fotki tydzień później i kasa od zdarzenia była miesiąc po. Spoko kasa. Zrobiłem zderzak za 300 zł a dostałem 2700zl

Drugie stara Avensis. Chłop, akcent za wschodniej