Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś dłuższego czasu bola mnie ręce w miejscu gdzie pokazuje ręka, analogicznie na drugiej. Bol występują gdy wykonuje ćwiczenia na bicpes, wyciskanie sztanga na stojąco skośnej, prostej albo sztangielki. W momencie gdy odkładam np sztangę następuje taki bol, ze muszę sztangę bardzo delikatnie powoli odłożyć i rozluźniać uścisk bo mnie boli. Wiadomo im większy ciężar tym wiekszy bol, podnoszę tak po 25-30kg na sztandze albo 12.5kg sztangielki. Nie są to jakieś super ciezary, żeby mnie miało tak bolec, tak myśle. Od 2 treningów bol sie bardziej nasilił dlatego postanowiłem zapytać czy ktoś może coś takiego miał i wie o co chodzi. Dodam jeszcze ze im dłużej trwa ćwiczenie tym bol jest coraz bardziej mocny.
#silownia
#mikrokoksy
share - Od jakiegoś dłuższego czasu bola mnie ręce w miejscu gdzie pokazuje ręka, ana...

źródło: comment_1666799214TOFTQJgFWAYBqOhL5kCprN.jpg

Pobierz
  • 16
stan zapalny + slabe przedramiona.W pierwszej kolejnosci postaraj sie traktowac dlon tylko jako uchwyt i pracuj bicepsem,z pewnoscia mocno zaciskasz dlon na gryfie.Zrob sobie troche przerwy i zacznij cwiczyc przedramiona
Zastosuj okłady, do tego jakąś maść na stany zapalne i odpuść trening ze 3-4 dni. Tyle, że ja lekarzem nie jestem, ale obecnie mam stan zapalny w stawie kolanowym.