Wpis z mikrobloga

No nieeee. Wojna, wojną, ale szury wojenne zesrały się, że w księgarni są sprzedawane... MODELE RADZIECKICH CZOŁGÓW xDD #modelarstwo

Jest także oferta dla najmłodszych: mogą nabyć modele nowoczesnego rosyjskiego czołgu t-90, czy myśliwca su-35. Te konkretne czołgi i samoloty są w aktywnej służbie na obecnej wojnie, dzieciaki będą miały więc dodatkową frajdę. Pełen realizm

– opisuje sytuację Ogólnopolski Bojkot Leroy Merlin.


Ktoś nie rozumie chyba, że modelarstwu bliżej do dziedziny nauki takiej jak historia. W dodatku jaka oferta dla najmłodszych, średni wiek modelarzy to z 70 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tym pełnym realizmem i Zvezdą to tez bym polemizował.

Neobychno - No nieeee. Wojna, wojną, ale szury wojenne zesrały się, że w księgarni są...

źródło: comment_1666968579bZAP9OoA7t4yDfnIqhu4nZ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Ktoś nie rozumie chyba, że modelarstwu bliżej do dziedziny nauki takiej jak historia, a nie do


@Neobychno: w sumie jak miał być warszawski festiwal modelarski to organizatorzy mieli lekki ból dupy o to jakie modele by tam mogły być, jakoś niespecjalnie chcieli ruskiego sprzętu z literą Z albo ruskie wozy ciągnione przez traktory, ale się nie odbyło któryś już raz z kolei
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Ale z punktu widzenia modelarzy w sumie to nawet rozumiem. Jak mawia znane hasło "Historia dzieje się na naszych oczach" Nie wiem czy teraz robienie czołgów z "Z" jest na miejscu, ale na pewno w przyszłości będzie.
  • Odpowiedz
@Neobychno: niemieckie modele mają wyrugowane czasem swastyki, aby nie podpadało pod promowanie "faszyzmu", na forum historycznym FB banowali ludzi i zdjęcia za wrzucanie zdjęć historycznych z okresu II wojny światowej( ͡° ͜ʖ ͡°) był też pomysł na bojkot zvezdy jako firmy
  • Odpowiedz
@Neobychno: Co by nie mówić o ruskich to Zvezda robi porządne i stosunkowo tanie modele. Od czasów wojny żadnego modelu Zvezdy co prawda nie kupiłem i nie mam zamiaru, ale nie popadajmy w paranoje. Mały model wart 100zł kupiony raz na kilka miesięcy nie wyprowadzi gospodarki Rosji na równe tory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Od czasów wojny żadnego modelu Zvezdy co prawda nie kupiłem i nie mam zamiaru, ale nie popadajmy w paranoje


@Maly_Jasio: jakieś dwa tygodnie temu jak byłem w zaprzyjaźnionym sklepie to podłoga była zawalona dostawą od zvezdy więc raczej mało kto sobie zawraca dupę tym że to ruskie.
  • Odpowiedz
@Alfred_Pieczara kuźwa panie mam od zvezdy Tigera z łuku kurskiego i pz IV oba modele fajnie się sklejało i nie rozumiem tego całego niszczenia modeli itp. XD
Jeszcze na początku konfliktu to ludzie normalnie na olx oddawali modele zvezdy w ramach protestu.
  • Odpowiedz