Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam często wrażenie że to tylko ja jestem takim nieudacznikiem podczas gdy wszyscy wokół sobie jakoś ułożyli życie i sobie radzą.

Od młodości chciałem osiagnąć coś więcej, miałem do tego predyspozycje, chęci i świetny pomysł ale im bardziej się starałem tym mi gorzej szło - jak na złość. Seria złych decyzji, doprawione niefartem i ostatecznie siedzę zakopany w gigantycznych problemach niemal bez wyjścia. Czas leci jak szalony, całą młodość spędziłem na budowaniu biznesu, potem wykopywałem się z problemów i tkwię w tym do dziś. Za chwilę 40-stka a ja mozna powiedzieć "nigdzie nie byłem, nigdy nie żyłem" bo najpierw nie było kiedy, a potem za co. Nawet jeśli jakimś cudem załatwię problemy to po tym co przeszedłem chyba nie będę już w stanie się szczerze cieszyć i odczuwać radości. Ciało i zdrowie już nie to, energii mniej, człowiek taki styrany życiem, przeczołgany.

Mam takie poczucie pustki, zawodu, rozczarowania, czuję że przegrałem życie. Poświęciłem młodość na to by w tym wieku żyć spokojnie i zbierać owoce swojej pracy a jedyne co mam to porażkę. Nie mam siły psychicznej i fizycznej aby w wieku średnim dalej robić to co w młodości z zapałem, werwą. Ten czas juz minął a mi się nie udało go wykorzystać. Coraz ciężej jest mi wierzyć że jeszcze spotka mnie coś dobrego mimo że ciągle próbuję i się nie poddaję bo nie mam wyboru.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635c5c5c93652eaf26eef0e3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Często się mówi o ludziach co osiągneli sukces poświęcając wszystko a nikt nie mówi o reszcie. Mam 26 lat też zacząłem trochę od nowa. Jak czujesz się na siłach to powiedz jakich błędów unikać, żeby możliwie (wiadomo los ma różne wobec nas plany) nie wpaść w takie tarapaty. Jestem ciekaw.
zmany: Pozdro mirku. Ja mam 33 lata. Myślałem, że coś do tego wieku osiągnę ale... W zeszłym roku zbankrutowałem - firma poszła się #!$%@?ć, kontakty zawodowe też, został plan spłaty długów do 2026 roku. Musiałem wrócić do domu rodzinnego na totalne zadupie, pół roku żyłem z pożyczek, wjechała depresja, jedna nieudana próba samobójcza ale mnie odratowali. Nie ma tu pracy w moim zawodzie więc #!$%@? na etacie w innej branży. Z
@AnonimoweMirkoWyznania: typowe życie redpillowca typu @eldzej_10

Wierzycie w jakieś bajki, to ze każdemu się udaje wystarczy chcieć! A rzeczywistość wygląda tak, że na 1000 osób tylko jedna osiąga sukces, a 999 przegrywa! Mimo wysiłku, pracy, #!$%@?.

Wszystko jest w genach, ty nie byleś predysponowany do sukcesu! Weszłeś w rolę, która jest sprzeczna z tobą. Nie każdy jest zdobywcą, nie każdemu jest dane się rozwijać i zwyciężać
Wierzycie w jakieś bajki, to ze każdemu się udaje wystarczy chcieć! A rzeczywistość wygląda tak, że na 1000 osób tylko jedna osiąga sukces, a 999 przegrywa! Mimo wysiłku, pracy, #!$%@?.


@Pozytywny_gosc: A czym jest sukces? Posiadanie miliardów, bycie sławnym czy może bycie najlepszą wersją siebie i harmonia życiowa?

Te wyznanie jest bardzo ogólnie i nie wiem o co chodzi kolesiowi. Może prowadzi życie o którym nie wiesz i dla niego czymś
@eldzej_10: sukceem dla ciebie najwidoczniej jest nasłuchanie się redpilla i #!$%@? ponad miary żeby potem skończyć z 200k długu

Dla mnie sukcesem jest np wybranie spokojnego etatu za 10k i cieszyć się średnim życiem, brakiem zmuszania się do #!$%@? i robienia z siebie na siłę człowieka sukcesu - zamiast brania udziału w ryzykownym biznesie za 20k żeby potem nie skończyć z 200k długu i do końca życia mieć przewalone

Faceci kończą
sukceem dla ciebie najwidoczniej jest nasłuchanie się redpilla i #!$%@? ponad miary żeby potem skończyć z 200k długu


@Pozytywny_gosc: Redpill uczy raczej rozsądnego podejścia do pieniędzy a nie życia na pokaz i ponad stan.

Dla mnie sukcesem jest np wybranie spokojnego etatu za 10k i cieszyć się średnim życiem, brakiem zmuszania się do #!$%@? i robienia z siebie na siłę człowieka sukcesu - zamiast brania udziału w ryzykownym biznesie za 20k