Wpis z mikrobloga

Na gryonline.pl coś wciskali, że do grania w nowego CoD MW2 na multi trzeba podać numer telefonu i ten telefon musi być "postpaid" czyli po naszemu na abonament. Jak jest w rzeczywistości? Serio jak mam telefon na kartę (prepaid) to sobie nie pogram?
Nie wierzę w to, ale jak mam wywalić 350 zł i nie pograć to wolę dopytać.

Z drugiej strony zablokuje to również dostęp do znanych tytułów ogromnej bazie odbiorców. SMS Protect pozwala jedynie na użycie numeru abonamentowego, więc jeśli korzystamy z telefonu na kartę (prepaid) lub telefonii internetowej (VoIP), nie uruchomimy części produkcji firmy. Opis dostępny na stronie platformy Battle.net pozwala przypuszczać, że rozwiązanie to będzie ogólnym wymogiem wszystkich nowych tytułów Activision Blizzarda
https://www.gry-online.pl/newsroom/cod-mw2-wymusi-podanie-nr-telefonu-tak-jak-overwatch-2/zf23019

#callofduty #cod #modernwarfare #modernwarfare2
  • 8
@grzesiek195: dobra, gra działa i o nic mnie nie pytano. Tylko właśnie popatrzyłem, ze mam do konta battlenet przypisany inny numer. taki, który miałem z 10 lat temu i nie zmieniłem przy zmienię tel.

śmieszna sprawa, jak próbuje ten numer zmienić na mój aktualny to nie działa. Przy zmianie jest wysłanie sms na nowy numer, sms nie dochodzi. zero.