Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam obecnie 29 lat, i nigdy na żywo nie doświadczyłem #blackpill jednak doświadczyłem czegoś innego. Ludzie, znajomi, otoczenie obojętnie czy są ładni czy brzydcy odkąd poznają jakiś tam swoich partnerów tak trzymają się ich jak najdłużej. Myślałem, że na studiach kogoś poznam, potem myślałem że w pracy i nie.. każdy trzyma się jednego partnera od tylu lat. Niektórzy znają się od szkoły średniej. Nawet jak zmienisz pracę i poznajesz nowe osoby to potem wychodzi, że ich Kasia czy Basia to dziewczyna od 2017. Większość jak nie wszyscy moi znajomi to właśnie długozwiązkowcy i to samo obserwuej w otoczeniu. Problemem dla wielu dorosłych facetów jest właśnie fakt, że nie ma wolnych kobiet bo każdy jest w długoletnim związku. Jak jakiś typ 4/10 znajdzie laske to robi wszystko żeby ją zatrzymać przy sobie.
Zupełnie inna strona monety to #tinder i randkowanie online gdzie są wolne kobiety ale szukają absolutnego TOPu więc zawsze będą wolne bo większość odrzucą a jak trafią faktycznie na TOP gościa to on je odrzuci. Błędne koło. Wolą być samotne do końca życia niż NIE MIEĆ idealnego gościa, którego kiedyś sobie wymarzyły i tak sobie wkręciły do swojej bani. Poza tym musi być coś nie tak z nimi skoro muszą szukać na apkach a jak aż tak bardzo pragną atencji to red flag to byia toksyczną.

#podrywajzwykopem #tfwnogf #randki #relacje #zwiazki #redpill #pua #badoo #seks #niebieskiepaski #przegryw #hipergamia ##!$%@?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635e314f9ab149d41b70d4e7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam obecnie 29 lat, i nigdy na żywo...

źródło: comment_1667123701EXdfM88eX9i65qDff5D0d3.jpg

Pobierz
  • 5
1. facet 7/10, około 180-190, wysoki, szczupły/umięśniony, zadbany, dobrze ubrany, dobry fryz.

2. kobieta - 5/10, lekko ulana, karlica 160-170, tatuaże, fajki, zaniedbana


@Pozytywny_gosc: Jestem facetem poniżej 7/10, nigdy nie miałem ani dziewczyny 5/10, ani zaniedbanej, ani palącej(a wzrost 160 cm u kobiety to nie wada)
@HFL-przed-30: byłeś w 6 związkach... i nie dziwi cie nic, że ciągle ci nie wychodzi? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wiesz, może dla kumpli w liceum byłbyś wzorem, ale dla dorosłych facetów to nic fajnego zmiana kobiet jak rękawiczki, im mniej długich i stabilnych ziwązków tym lepiej