Wpis z mikrobloga

Nigdy tego nie rozumiałem, przecież ci ludzie kierują autami które najczęściej pochodzą z czasów kiedy mieli 20-30lat. To nie jest jakaś kosmiczna technologia. Analfabetyzm technologiczny jest straszny u starszego pokolenia.


@jamajskikanion: Wtedy raczej nie jeździli audikami z 2005 roku a polonezem ( ͡° ͜ʖ ͡°) podejrzewam, że jakbym wsiadł do jakiejś dopasionej audi a8 z tego roku, to chwile by mi zajęło zanim wszystko bym ogarnął
igdy tego nie rozumiałem, przecież ci ludzie kierują autami które najczęściej pochodzą z czasów kiedy mieli 20-30lat. To nie jest jakaś kosmiczna technologia. Analfabetyzm technologiczny jest straszny u starszego pokolenia.


@jamajskikanion: Zmiana godziny najczęściej jest kompletnie nieintuicyjna, to nie jest kwestia zaawansowanej technologii, tylko jakichś przypadkowych przycisków/pokręteł, których bez instrukcji nie ogarniesz. Moi rodzice mają np. taką kuchenkę, w której na czuja to jest po prostu nie do ogarnięcia (chyba, że
Nigdy tego nie rozumiałem, przecież ci ludzie kierują autami które najczęściej pochodzą z czasów kiedy mieli 20-30lat. To nie jest jakaś kosmiczna technologia. Analfabetyzm technologiczny jest straszny u starszego pokolenia.


@jamajskikanion bo im się nie chce w to zagłębiać. Gdyby ta zła godzina zwiększała spalanie o 0,000001 ml na 1kk, to by zmienili to w 30 sekund. Ale że nie ma to większej różnicy, to sie z tym nie zapoznają i tego