Wpis z mikrobloga

@olo1917:

(…) że on jest tam kreatorem contentu (…)


Ale widzi tez ze to symbioza - kreatorem kontentu to on jest gdy pisze książek, na Twitterze dostaje do ręki wzmocniony megafon który pozwala mu je - w chwili obecnej za darmo - rozreklamować do setek tysięcy ludzi

Coś czuje ze dużo tych gwiazd pomarudzi ale jednak zostanie bo jak policzą to zauważa że wyciągają z Twittera całkiem sporo wartości
  • Odpowiedz
Patrz zarobasie, że w latach 2000 utrzymanie zwykłej strony www było x razy droższe, ludzi z dostępem do internetu była garstka, A JAKOŚ STRONY NIE BYŁY ZASRANE PAYWALLAMI I NIE KAZAŁY SOBIE PŁACIĆ ZA WPISANIE 160 ZNAKÓW XD

@tellet: Nie wiesz jak działa internet prawda
  • Odpowiedz
  • 0
Ale widzi tez ze to symbioza - kreatorem kontentu to on jest gdy pisze książek, na Twitterze dostaje do ręki wzmocniony megafon który pozwala mu je - w chwili obecnej za darmo - rozreklamować do setek tysięcy ludzi


@gatineau A Ci ludzie po co tam są? Po prostu czy wielu z nich jest właśnie dla takich Kingów?
  • Odpowiedz
@Halbr:

A Ci ludzie po co tam są? Po prostu czy wielu z nich jest właśnie dla takich Kingów?


A ch*j wie po cholerę tam są, nigdy nie rozumiałem tamtej platformy

A jeżeli chcesz mi udowadniać ze Twitter ma tez korzyści z tego ze jest tam King - to nie musisz, na tym polega słowo „symbioza” którego użyłem wiec jak słusznie zauważyłeś dostrzegam ze korzyść jest obustronna. King dostaje platformę do
  • Odpowiedz
@Wolferros: Jeżeli mają się uniezależnić od nacisków reklamodawców wciskających wszędzie swój światopogląd i cenzurę, to nic innego jak płatny dostęp nie zostaje. Z czego ma się utrzymać tt jak odejdą reklamodawcy, ponieważ nie będą mogli przedstawiać swojej wizji świata, jak ludzie będą ich krytykować? Dlatego yt skasował dislike, żeby nie było widać niezadowolenia wśród odbiorców.
  • Odpowiedz
@Shagot:
PS: 4-5 autorow ksiazek ktorych ostanio czytalem nie znam. w sensie nie obchodzi mnie czy maja konto na twitterze jak wygladaja i jakie maja poglady. jak juz cos sledze to lokalne wydawnictwa dla informacji kiedy beda kolejne tomy po polsku ¯\(ツ)_/¯ nie bardzo rozumiem kogo interesuje co mysli popularny pisarz ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz