Wpis z mikrobloga

W tym sezonie zacząłem (i szczęśliwe skończyłem) kurs na kategorie A. Żeby mi się w głowie nie waliło i żeby skupić się na jeździe do egzaminu, moja Yamaha YBR125 mogla być przeze mnie pocięta i delikatnie przebudowana. Zabawa byla przy niej przednia, już sobie szukam kolejnego motocykla do popsucia. Także #chwalesie wynikiem mojej pracy. Co myślicie? (Jeszcze lusterka muszę zmienić) #motocykle
faun69 - W tym sezonie zacząłem (i szczęśliwe skończyłem) kurs na kategorie A. Żeby m...

źródło: comment_1667568177n0gX3gYU9SJKARuY1Lhvka.jpg

Pobierz
  • 25
@bocznica pustki w ramie są świadomie, wszystko schowane pod siedziskiem. A mały silniczek... Jak ja kupowałem nie miałem kategorii A także musiało starczyć ( ͡ ͜ʖ ͡)
@szampan ta kierownica była mocniej w dół, ale okazało się że w takiej pozycji uderza o bak na maksymalnym skręcie. Musiałbym zmniejszyć zakres skrętu a to już za mocno niepraktyczne. Lusterka są w planach ;D
@faun69:
SZCZERY JAREK
-siedzenie wygląda tak jakbyś na nie docientą gąbkę naciągnął źle uszyty pokrowiec.
- plus za zostawienie błotnika od strony silnika, minus za to jak to wygląda, poszukaj jakiegoś ze stali nierdzewnej lub pomaluj jakiś metalowy i go pŻYtnij z przodu i z tyłu.
-BRAK OSŁONY TYLNEGO KOŁA od strony silnika. Nie było by problemu gdybyś nie założył filtru stożkowego. Te filtry przepuszczają wodę i pył. Przez co w
@mpetrumnigrum
- siedzienie jest z mojego wyboru miękkie, przez co dość mocno odkształcone od dupy. Ale wiem o czym mówisz
- przycialem już go porządnie z przodu, chciałem zostawić właśnie w oryginalnym kolorze bo mniej się rzuca w oczy
- prawda, jedyne wytłumaczenie że nie mam zamiaru jeździć na nim w deszczu xD
- to że silnik wygląda na mniejszy mi nie przeszkadza
- wartość pieniężna nie jest dla mnie w ogóle