Wpis z mikrobloga

@Krs90 grałem ze 2h i w zasadzie to samo co w 1, ale pare nowych rzeczy jest. To na co zwróciłem uwage to mniej wyraźny interfejs w porownaniu do 1. Np. te trojkaty ktory byly nad wrogami tu są mniejsze i mniej wyraźne.
@Krs90:
Jestem już prawie na finiszu i moim zdaniem to udana kontynuacja. Wciąż czuć, że to nie jest gra AAA i pewne niedociągnięcia rzucają się w oczy ale historia wciąga. Mechanika jest dość rozbudowana ale brakuje czasami pewnej płynności. Trochę to wszystko takie sztywne.

Graficznie gra miejscami zachwyca ale trzeba przyznać, że jest nierówna. Na uwagę zasługują przede wszystkim niektóre widoczki i tła, które wyglądają niemal fotorealistycznie choć niestety z bliska
@Krs90: Dzisiaj skończyłem, zakończenie mnie przygniotło i poturbowało, podobnie jak sama gra moją kartę graficzną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie spojlerując jednak, gra jest przepiękna (grałem na wysokich/najwyższych ustawieniach), sam gameplay mógłby być ciekawszy i nieco mniej liniowy, wprawdzie rozwinęli trochę mechanik z innocence, ale to by było na tyle. Na szczęście twórcy chyba zdawali sobie z tego sprawę i nie wciskali takich samych, powtarzalnych fragmentów na