Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej #przegryw
Co myslicie o pojscie w wiare jako cope? Jestem starym dziadem po 30, ktory nigdy nie zył i ktorego nic juz w zyciu nie czeka. Pora pogodzic sie z losem i zaczac cope uprawiac. Czy zaangazowanie sie we wspolnoty religijne to dobry pomysl? Moja parafia zaczyna teraz spotkania neokatechumenatu czytalem troszke o tym i brzmi zachecajaco.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636a1f34d32d13b4c411c813
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 22
@PrawdziwyBolakGatolik: no może, jeżeli pomaga mu to w życiu to bardzo dobrze, o ile nie krzywdzi tym drugiego człowieka.

Przegrywy też mają swoją poglądy które nie mają odzwierciedlenia w życiu, ale jeżeli odciąga ich to od sznura to znaczy że działa.
@Greensy: Ludzie z tego tagu mają fakty, które doskonale odzwierciedlają prawdę w życiu. Jeśli ktoś zadaje głupie pytania o metodę wmawiania sobie czegoś, dostaje adekwatną odpowiedź. Wiara w nieistniejące byty nie służy niczemu.

https://www.wykop.pl/wpis/56873463/blackpill-essentials-podsumowanie-macie-tutaj-wszy/

W odróżnieniu od ciebie, który ma tylko swoje opinie - nie poparte absolutnie niczym. Powiem więcej, twoja opinia jest gówniana.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PrawdziwyBolakGatolik: nie neguje wpływu wyglądu na relacje międzyludzkie bo ma on ogromny ale nie jest jedynym czynnikiem.

Świat nie jest czarno biały, a blackpill nie jest "prawdą absolutną".
Wpis całkiem ciekawy, choć niektóre źródła są dość mało wiarygodne.
UśmiechniętyŚwirus: Nie angażowałem się nigdy we wspólnoty (raz po mszy zachęcali żebym został na jakieś spotkanie, ale przez swoje #!$%@? uciekłem), ale ogólnie kontakt z Bogiem jest dla mnie super. Miałem poważny kryzys i tak to się zaczęło. Nie wiadomo jak, ale różne rzeczy zaczęły się układać, zacząłem wychodzić z doła. Poza tym tak w ogóle bardzo lubię stare kościoły, mają niezwykły klimat.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua