Wpis z mikrobloga

@aleroc: @synbozy777: ehh bez spoilerów jeszcze pare h i pogram ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak ja gram dla fabuły bo akurat gameplay gowa jest taki sobie, a devovie sporo poświęcają światu itp. więc świetna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aleroc: jak robisz glowny watek to idziesz po sznurku z jednego do drugiego miejsca, rozmowa jest przerywana atakiem #!$%@?, potem znowu gadacie, znowu #!$%@?, press X to jason, zrob guwno puzzle, otworz skrzynie i znowu mozecie pogadac xD
side questy to tez liniowe aktywnosci typu zabij minibossa, zrob puzzle xD, zabij 5 krukow odyna albo przynies jakis item
jak grasz na najnizszym poziomie trudnosci to to jest film gdzie co jakis
na prawde ktos gra w gowa dla fabuly? albo w ogole gra w gry dla fabuly? w sensie wiem ze tak robia casuale ale tacy chyba nie pisza na forach internetowych poswieconym grom, prawda?


@aleroc: GoW 2018 miał rewelacyjną fabułę, za którą dostał nagrodę BAFTA i WGA (sprawdź sobie co to za instytucje). Jest masa gier w które można grać zarówno dla dobrego gameplayu jak i dla fabuły.

gow to interaktywny
@greven: ja mowie o watku glownym, jak lubisz platynowac wszystkie walkyrie to spoko, ale w watku glownym poza walczeniem i robieniem puzzli nic nie ma

@aleroc: co nie znaczy ze ich nie bylo xD chocby przy podnoszeniu ciezarow (np przewracaniem swiatyni)
przeczytales to na /v/ czy grales rzeczywiscie w te gry?


@aleroc: Typie, ja 10 lat temu prowadziłem portal na temat tej gry jedyny w Polsce xD

3 gow 3 najlepszy

Moja ulubiona na zawsze pozostanie 2 bo ją Barlog dyrektorował (ten co GoW nordic robił) :D
w watku glownym poza walczeniem i robieniem puzzli nic nie ma


@synbozy777: Takie coś można napisać o właściwie każdej grze poza typowymi sandboxami z milionem aktywności pobocznych i ma się to nijak do ich wartości. Oceniając wszystko takimi samymi kryteriami można stwierdzić, że klasyczne przygodówki to w ogóle gówno totalne bo jest tylko fabuła i właściwie nie ma pobocznych aktywności ¯\_(ツ)_/¯
do mainstreamu nie przebijaja sie dobre historie


@aleroc: Tak, dlatego przed premierą GoWa pół internetu które jara się na premierę boi się spoilerów, właśnie dlatego że #!$%@? ich ta historia.

klasa wyzej od pewnie wiekszosci gier ale to tylko dlatego ze reszta jest robiona mega po amatorsku

czyli defacto konkurecja jest zadna

Wielu gier ma fabułę nijaką i mało ambitną, natomiast ma się to nijak do faktu, że jest sporo gier