Wpis z mikrobloga

#amd #gry #morele #kiciochpyta

Dorwałem ostatnio nową kartę graficzną AMD w której była promocja z kodami do gier. Miał być Tomb Raider i nowy Bioshock, no ale żadnych kodów nie dostałem. Po kilku mailach proszenia się dostałem kod który powinienem wpisać http://www.amd4u.com/radeonrewards/splash tutaj. Wszystko spoko, rejestruje się, wpisuje kod i wyskakuje mi UID is not valid.

No i teraz nie wiem do kogo pisać, do morele.net czy do AMD w tej sprawie?
  • 22
@Krs90: napisz do morele że nie działa. Jak będą niechętni to napisz że chcesz oryginalny skan/wiadomość od AMD dołączoną do karty z ich pieczątką, numerem seryjnym karty?. Jak ci wyślą to napisz wtedy do amd dając to co otrzymałeś i mówiąc że nie działa. Lub napisz na fb/twittera AMD i się spytaj co robić.
@Krs90: Nie, w niemieckim sklepie. Jak ma 12 znaków, to kiepsko. Jeśli robiłeś copypaste to może spróbuj wklepać ręcznie. I upewnij się, czy kod jest w ogóle ważny. Mój był tylko do 31.12.2013.
@Krs90: Nie. Wszystkie trzy. Gold Reward. Kupiłem XFX HD 7970. Resztę tych gier, które były do wyboru (Hitman, Deus Ex HR, Dirt 3 itd) już miałem, więc wziąłem właśnie te trzy tytuły. Tylko, że tych kodów do SR IV niby "na razie" nie ma.

Co do mejla, to raczej bez znaczenia. W sumie liczy się kod. Amd nie wie, na jaki mejl kupowałeś.

LOL, właśnie zauważyłem, że wykreślili SR IV z
@kartezjusz6644: @Marellion: No ja to miałem zamawiane jakoś pod koniec grudnia, wtedy jak byk pisało że Tomb Raider i Bioshock w prezencie. Teraz widzę że faktycznie tego nie ma i cena o 20 zł niższa. Napiszę do nich i zobaczymy co z tego będzie. Mogę reklamować faktycznie jako niezgodność towaru z opisem?