Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw

Piszę z anonimowych bo mieszkam za granicą, a ten portal to syf i nie da się zarejestrować na inny niż polski numer.

Czytam te wasze wysrywy tutaj i jestem pełen podziwu, że udało wam się zamknąć tak szczelnie w tej waszej bańce. Odstawiacie jakieś cyrki z mierzeniem sobie nadgarstków, zastanawiacie się czy 179 to koniec, a czy 190 to zawsze wygrana. Powiem wam czemu przegrywacie, jesteście po prostu próżni i głupi. Kiedyś tu był taki przegryw Polkopski, nawiązałem z tym gościem kontakt,.było mi go żal. Typ okazał się toksycznym, dwulicowym głupkiem, z którym po prostu nie było o czym rozmawiać. @olaf-wolominski nie przegrywasz dlatego że jesteś niski, chudy, czy dlatego że masz niekorzystny stosunek obwodu nadgarstka to długości przedramienia. Przegrywasz, bo jesteś zakompleksionym,.przemądrzałym małym człowieczkiem, który nie ma sobą nic do zaoferowania, poza nieznoszacym sprzeciwu, aroganckim tonem wypowiedzi.

Mam kumpla albańczyka, chłop ma że 160cm wzrostu i rucha najfajniejsze dziewczyny u nas w pracy. Gówno zarabia bo pracujemy w gówno pracy, jest chudy, ma paskudne zęby, jest biedny.

Ja mam 170cm wzrostu i jakbym się nie golił na łyso, to bym wyglądał jak Jaruzelski. Mam dwójkę dzieci z zajebistą dziewczyną, która pojechała za mną na drugi koniec świata. Przecież poza sobą, ja nie mam nic. Jestem biedny, brzydki, niski, łysy.

Pamiętam jak zdawałem prawo jazdy, to mój instruktor, paskudny krasnal, pokazywał mi filmiki nagrane po kryjomu jakimś gównianym telefonem, jak rucha te wszystkie kursantki. Jedna była tak wysoka, że jak ją ruchal, to musiał stać na stosie z jakichś cegieł, bo nie dosięgał. Do tego, był naprawdę paskudny,.ale był spoko, miał gadane, umiał bajerowac.

Kolejna sprawa, to osławiony filmik z Alanem kwiecinskim, gdzie kładziecie głowę że ta dupa z wywiadu ślini się na typa. Jesteście ślepi, jeśli nie widzicie że typiara najchętniej by się zapadła pod ziemię. Macie jakieś gowniane triczki żywcem wyjęte z filmików PUA frywolnego, że niby dupa jak zaciska usta to chce się ruchać i tak dalej.

Reasumując, jakbym trafił w złym momencie swojego życia na tag #przegryw, nie miałbym dzisiaj rodziny i dzieci, które odziedziczyły po mnie paskudny, naprawdę paskudny kształt głowy i odstające uszy. Przecież z tego tagu bym się dowiedział, że żadna dziewczyna nigdy mnie nie pokocha, żadna ze mną się nigdy nie rozmnoży.

Ale wiecie, NATURA. TYLKO GENY SIĘ LICZĄ

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63716198f457b9087ffbc32b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 70
@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz ze też mysle ze gdybym znalazł ten tag w wieku 15 lat to też zostak bym przegryywem? Chyba dla tego przegladam go regularnie.
I tez zauważylem ze wiekszosć z ludzi uwazajacych sie za przegrywow mają wysokie mniemanie o sobie, mimo wszysktko.
Ale mają dużo racji, bo te p0lki które opisują naprawde istnieją, ale nie jest to wiekszosc dziewczyn.
I nie pomoze nikomu takie wywalenie prawdy, bo w swiecie przegrywow
wyjęte z filmików PUA frywolnego,

Ja mam 170cm wzrostu i jakbym się nie golił na łyso, to bym wyglądał jak Jaruzelski. Mam dwójkę dzieci z zajebistą dziewczyną, która pojechała za mną na drugi koniec świata. Przecież poza sobą, ja nie mam nic. Jestem biedny, brzydki, niski, łysy.


@eldzej_10 tobie naprawdę się nudzi, żeby dawać takie wpisy i udowadniać coś komuś z anonimowych mirko zarzutek
P.....c - > wyjęte z filmików PUA frywolnego,

 Ja mam 170cm wzrostu i jakbym się ni...

źródło: comment_1668382458mbQ7UF4Z04NjXGnmbFhLv9.jpg

Pobierz
OP: @NoHej_CoTam: a.co, kolega albańczyk ci się nie mieści w głowie, czy może instruktor prawa jazdy? Przecież zgodnie z waszą filozofią, życie to jedno wielkie ruchanie lasek, jedna wielka orgia na której jedynymi niezaproszonymi jesteście wy. Dlaczego więc nie wierzysz w to, w co rzekomo wierzysz?
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
A wiesz co najlepsze? Mój terapeuta mówi coś totalnie przeciwnego do ciebie


@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro chodzisz do terapeuty to nie jesteś #przegryw. Prawdziwy przegryw nie robi nic, żeby poprawić swój byt. Wiele osób miało słabych rodziców i starają się wyjść na ludzi (w tym ja i moja różówa:)). Współczuję i życzę zdrówka.
@AnonimoweMirkoWyznania no dobra, ale co to wnosi? Ludzi z tagu nie zmienisz, a cała reszta wie, że wszystko siedzi we łbie.

Gdyby chociaż połowa z tych wysrywow była prawdziwa i miała odzwierciedlenie w rzeczywistości, to bym był prawiczkiem incelem, bo jestem spokojnym introwertykiem piwniczakiem z IT.
A mam fajną dziewczynę, całkiem ładną i mądrą i z kobietami nigdy większych problemów nie miałem, nawet na Badoo czy Tinder.

Kto chce coś zmienić w
OP: @NoHej_CoTam:

"Jakie "wy", "waszą"? Nie znasz mnie chłopie"

Ty też mnie nie znasz, wiec daruj se komentarze, że to baity

*Nie ośmieszaj się już "wygrywie" z Anonimowych"

Wygrywie? Chłopie, jestem fizolem na emigracji brzydkim i bez wykształcenia, gdzie tu wygryw? Czy takie życie jest czyimś marzeniem?

---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri