Wpis z mikrobloga

Konfiguracja opcji "lucid dreaming" w aplikacji Sleep as Android odtwarzająca zewnętrzny sygnał podczas snu mający uświadomić śniącego, że śni oraz trzy wariacje dotyczące właśnie metody sygnałów zewnętrznych i tworzenie skryptów do tak zwanego "programowania snów"
Przepraszam, że niekiedy napisy znikają za szybko, w takim przypadku trzeba zatrzymać, edytowanie wideo na razie tak sobie mi wychodzi ;) Jeśli walnąłem też babola proszę pisać tu pod wpisem,

#swiadomysen #swiadomesny #oneironautyka #swiadomesnienie #ld #luciddream #sen #sny #psychologia #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
  • 11
@gabrysianowa: akurat miałem okazję poczatować z panem Jarkiem i go posłuchać w audycji Świadomy sen: Nasz drugi świat w Radio Paranormalium (ogólnie polecam posłuchać bo uczestniczyły tam chociażby inne osoby związane z tą tematyką i było poruszane wiele ciekawych tematów
Audycje są dostępne w archiwum Radia Paranormalium jak i na kanale YouTubowym tegoż radia
billuscher - @gabrysianowa: akurat miałem okazję poczatować z panem Jarkiem i go posł...