Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 171
O tej godzinie w środku tygodnia to literalnie siedzi tutaj 8 osób:

-Cieć co mu się nudzi pilnując parkingu na 12h zmianach 6 dni w tygodniu i zrobił sobie przerwę od Heroes III i seriali, żeby zobaczyć czy jakiś pedofil nie wrzucił materiału

-Ten typ który nic w życiu nie robi, chodzi spać ze wschodem słońca i budzi się późnym popołudniem gdy słońce o 16:36 smyra jego st00pki gorącymi promieniami bo zapomniał zasunąć prześcieradeł na oknie

-Pan Arek który siedzi na porannym kiblu bo zaraz ma busa ze wsi Dupawcipie do miasta powiatowego Zadupiemałe żeby zdążyć na 5:20 do pracy bo trzeba rozgrzać maszyny żeby o 6:00 rozpocząć 10h zmianę

-Programista15k który pracuje zdalnie od początku lockdownu i koduje po nocach bo lepiej mu się myśli ale zrobił sobie przerwę bo się wszystko #!$%@? w kodzie i musi zebrać myśli czytając wysrywy i przeglądając memy

-Ten gówniarz jeden co miał gorączkę jeden dzień ale dostał zwolnienie na cały tydzień a po jednym dniu wyzdrowiał i teraz ma Bajlando w domu a zeszytów nie będzie komu przepisać

-Graner bo ktoś musi robić listy obecności których nikt nie sprawdza

-Jakiś alkus który chlał z randomem na ławce pod blokiem drąc mordę żeby się inni zastanawiali kto drze mordę w nocy w środku tygodnia, ale teraz wrócił do mieszkania i helikopter nie pozwala mu zasnąć

-Odpowiedzialny człowiek który ma na 8:00 do pracy ale zaoglądał się w serial a potem przez godzinę bezsensownie lurkował internet zamiast się położyć spać a teraz widzi tylko że zostało mu 2 godziny i 42 minuty snu ale i tak woli mirkować

Takie to życie na nocnej zmianie przyjaciele

  • 22
@tellet: > -Ten typ który nic w życiu nie robi, chodzi spać ze wschodem słońca i budzi się późnym popołudniem gdy słońce o 16:36 smyra jego st00pki gorącymi promieniami bo zapomniał zasunąć prześcieradeł na oknie

Nie, że nie robi, tylko nie może robić ze względu renty z powodu dystrofii mięśniowej. I kombinuje conieco w krypto, żeby było na tzw "kieliszek chleba" jak to znajomy z bylego januszexa mawiał( ͡° ͜
@Davidozz: Co smutna żaba! Miałem taki okres w życiu że chodziłem spać o 7 a wstawałem 16-17 - z perspektywy najpiękniejszy dla mnie okres. Teraz żona budzi mnie przed 6 rano