Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: Mieszkania może i tak tylko jeszcze mi liczą za klatkę schodową, piwnicę, straty energii których jest w #!$%@? bo osiedle z 74 roku, rozliczają za emerytów i innych cwaniaczków siedzących w kufajce i nie grzejących + mieszkanie pod dachem. Porównując do znajomych w domkach to gówno mi wychodzi taniej. Dużo taniej miałem jak kotłownia paliła węglem ale teraz przerobili bo "ekologia". xD Jak i nie było tego całego gówna w
@powaznyczlowiek ładny ku..a kre..n jesteś, na to jaka jest jakość powietrza wpływa bardzo wiele czynników jednym z nich jest pora roku. To jaki dym wydobywa się z komina nie jest równoznaczne z tym co ktoś pali śmieci,gumę, ciuchy, bo czasami paląc bardzo dobrej jakości węgiel zwłaszcza rozpalając i zwłaszcza nie paląc od góry masz dym jak sk...yn to po pierwsze po drugie nawet w piecach na pellet bardzo ci się tymi przy
@yhbgrobdoivbvwamsv, @erravi: aut spalinowych zakazać, bo debile kupowali diesle, które do tego jeździły bez katalizatorów i tych wszystkich filtrow. I oczywiście każdy musi wozić dupe autem, korki po horyzont, jakby nie mógł wsiąść na rower czy korzystać ze zbiorkomu. A potem dodatkowo szpitale zapchane. Polactwo trzeba trzymać krótko za mordę.

Na tej samej zasadzie zakazuje się węgla i paliw stałych. Ameby nawet nie nauczyly się poprawnie palić w piecach.
@Pieniek1991: do niedawna pisałeś, ze mało kto się interesuje, teraz musisz zaznaczyć, co z takimi osobami jak ty, które mają to w dupie. Nic, skorzystają na pracy tych, którzy nie mają tego w dupie. XD

Już 2 Janusza zrobiłem, że od 1 listopada nie kopci. Ludzie kupują czujniki smrodu za własne pieniądze, zdaje się za kilkaset złotych. W samym listopadzie przybyły dodatkowe 3 w mojej okolicy. Doszła do tego aplikacja mobywatel.