Wpis z mikrobloga

Mirunie. Jak najprościej wyprowadzić się na Florydę do Tampy lub okolic najlepiej?

Niestety nie jestem super uzdolniony, moje studia to poraża - Elektrotechnika, angielski to "dogadam sie" I jestem przed 30. Nie mam tutaj zobowiązań. Tam jedyne czego chciałbym od życia to wynająć pokój, kupić rower albo jeździć komunikacja zbiorowa.

Mam sporo oszczednosci na start więc to nie problem.

Imigrant bez wizy ma w usa aż tak ciężko?

#emigracja #floryda #tampa #usa #stanyzjednoczone #pytanie
  • 12
@cotozazycie ja na rybę wysyłam co rok zgłoszenia do loterii wizowej, w sumie poza tym sposobem to reszta metod jest po prostu #!$%@? xD no chyba, że na krótką metę albo ma się w opór hajsu/ mega skillsy
@cotozazycie: Znajomy wyemigrował do Kanady właśnie, a nawet nie jest z Europy jako takiej. Z drugiej strony małżeństwo @EdgyCaesar97 nie jest takie proste - koleżanka z USA znalazła sobie Brytola i najpierw od cholery problemów żeby ona mogła być dłużej w UK w ogóle, później problemy z uzyskaniem obywatelstwa USA przez niego.
@cotozazycie: Mireczku bardzo polecam, jedz na jakiś czas. To będzie fajna przygoda, a może zostaniesz na zawsze.
Znam wielu którzy siedzą w USA nielegalnie i nie jest tak źle. Szansa na to że cię deportują jest bardzo mała, ale oczywiście jest. W USA jest dużo łatwiej być nielegalnym niż w jakimś europejskim kraju. Na przykład nie musisz się chować przed policją, i masz nawet jakieś tam prawa. Choć Floryda to jest