Wpis z mikrobloga

Macie jakąś sprawdzoną firmę albo model lampki rowerowej? Ostatnich parę lat jeździłem z Mactronic Noise Pro 500, ale ostatnio bateria nie trzyma już rewelacyjnie i na nie najmocniejszym ustawieniu nie starcza mi na jedno wyjście na rower (zaczyna informować o padającej baterii po ok. 30 minutach). Czym warto się zainteresować? Czego unikać? Z czym Wy jeździcie? Lubię mieć jasno, ale jeżdżę głównie po obrzeżach miasta, najczęściej w okolicach latarnii, ale wjeżdżam też w totalną ciemność ;) w/w lampka ma w teorii te 500lm, tym razem celowałbym we więcej...
#rower
  • 15
w/w lampka ma w teorii te 500lm


@jedermann: czyli przednia, bo miałem chwilę przekminy czy o przód czy o tył chodzi. Ja używam ravamen pr1200 - rewelacyjna. mam ją już 2 albo 3 lata i ciągle jestem bardzo zadowolony z niej.
Są i słabsze (tańsze) i jest jeszcze mocniejsza (z fajniejszym pilotem).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jedermann: @k3lt: Lumintop B01 jest spoko ale nie bez wad. Jadąc parę godzin w deszczu, woda dostała się do środka. Po osuszeniu działa, ale teraz prewencyjnie zaklejamy przycisk taśma izolacyjną, bo to jest główny podejrzany. Na YT widziałem film gdzie typek stwierdził że te przyciski mu wypadku w kilku egzemplarzach.

Wada numer dwa, to brak trybu migającego. Jest tylko jakiś stroboskop, co kompletnie się nie nadaje do jazdy.

Wada numer
@DwaNiedzwiedzie: kupiłem Newboler LIG520 tydzień temu, jej możliwości, funkcje i projekt jest okej - gorzej tylko, że przy pierwszej próbie podłączenia do ładowania wygląda jak picrel ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pokrywka odpadła przy próbie wyciągnięcia kabla USB-C, więc nie była to jakaś tytaniczna siła ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie dała się już przykręcić, nie wiem w ogóle, czy tam jest gwint w
thedestroyerofeels - @DwaNiedzwiedzie: kupiłem Newboler LIG520 tydzień temu, jej możl...

źródło: comment_1669037628y7MJlY8VbCMlerV3tvHJie.jpg

Pobierz